Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Asha 302-es telefonja...

Nokia Asha 302-es telefonja van valakinek?

Figyelt kérdés
Most készülök venni egy ilyen telefont és szeretnék kérdezni pár dolgot olyanoktól akiknek van. Infók, vélemények, beállítások, alkalmazások, tippek stb. Köszönöm szépen előre is a válaszokat. 25/N

2013. jún. 7. 08:29
 1/1 anonim válasza:

nekem van egyem, '12 októberben vettem tök újként 29ezerért, azt mondta a csóka, hogy gyors telefon, szerencsére az is, mert én gyorsan is kezelem. én qwerty-s telefont akartam, de az a baj, hogy okosat is, de ez meg nem az. legalábbis szerintem. nokia áruházból csak szar játékokat tudok letölteni, örülök, ha nem neteset. wifi az okés, facebook alkalmazás hááát, nem egy iphone, de elmegy, chat rajta néha buta, mondjuk ez wifitől függ, én meg aztat nagyrészt lopom :D

viszont, amióta szoftverfrissítettem, azóta ketyós lett és szokott olyat, hogy például facebookozok, egyszer csak elsötétül a kép, még egy pillanatra felvillan a facebook(vagy amit csináltam), aztán megint sötét, aztán már fehéren villan fel, aztán sötét, és aztán meg már a billentyűzáras állapot van... ez az egyik ok, amiért visszavinném, a másik hogy jobb kell, de az már az én dolgom.

kamera 3.2 megapixel, lehetne jobb is.

alapmemória nettó 190 mega, de nekem volt szerencsém találni egy 1 gigás kártyát, tehát addig tuti lehet bővíteni.

nem tudom, hogy a többi qwerty-s telefon tud-e ilyet, de ez olyat, mint számítógépen a ctrl+a/x/c/v, az tetszik nekem.

biztonsági kód van rajta, viszont nem tudom, hogy mi van ha elrontják 10000szer, szerencsére nem volt alkalmam megtudni.

most csak ennyi jut eszembe, ha van kérdésed írj, csumi

2013. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!