Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 tulajdonoso...

Huawei Ascend Y300 tulajdonosokat kérdezném! Mennyi a belső memóriája, mikor megveszed? Vannak vele problémái? Belassul ha mondjuk az új Facebook 3. verzióját futtatod, s mellette mást is csinálsz? Jó a kamerája?

Figyelt kérdés
Már olvastam a többi kérdésre a válaszokat.

2013. jún. 7. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A belső gyárilag 1Gb felett van. RAM az viszont gyengécske.

Fércbukot meg nem tudom, mert ki nem állhatom.

De biztos megy, mert azt manapság már a WC papírba is telepítik.

2013. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,s a kameráról és hangszóról mit tudsz?
2013. jún. 8. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Van mindkettő.

:)

Nekem a ZTE Kis Plus és Galaxy mini után jobbnak tűnik.

2013. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 oldpapa ***** válasza:
Szia, a belső memória 4 Gb, (RAM fél giga, ha jól tudom), nekem nincs vele problémám eddig, igaz, Facebook-ozni nem használom. A kamerával is meg vagyok elégedve, de ezt az egész telefonról bátran elmondhatom.
2013. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor kézhez kapod a telefont kb 1.2gb szabad helyed lesz(ha jól emlékszem). Problémáim eddig nincsenek, a facebook szépen fut rajta, akkor is ha mellette bármi mást csinálok. A kamerát pont tegnap néztem össze egy sony xperia arc s-ével és sokkal élettel-telibb képet csinál, az arc s nagyon színtelen.

(én spanyolba vettem a telefont nem tudom h lehet e különbség az otthon árusitottal szemben mert forumokon írták h előfordulhat, bár én nem hinném)Remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, végül megvettem, s nagyon elégedett vagyok vele :) Egyetlen problémám van, az aksija alig 1 nap alatt lemerül. Nem formáztam, mert a telenorban azt mondtál már okostelefonoknál nem kell,de akkor más tulajdonosoknak hogy bírja 2 napig?
2013. jún. 17. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy napig bírja,de szerintem azért mert még most sokat nyomkodjuk, majd szépen beáll az a másfél két nap, vagyis remélem.
2013. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!