Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » E:signature verification...

Gergo2001 kérdése:

E:signature verification failed (rootolni porobaltam a samsung galaxy mini 2met es ezt irta ki) valaki esetleg meg tudna oldani?

Figyelt kérdés
mar tobb ilyen zip fileval probaltam recoverybol
2013. jún. 7. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

.zip fájllal akartad rootolni? Hát... Ökör ötlet volt.


Egyébként a telefon bekapcsol? Működik rendesen, csak nincs root jogod?

2013. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaja mukidik rendesenn de miert?? miert okorseg zippel? nagyon kockazatos?
2013. jún. 9. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Maga a root nem kockázatos. A következményei viszont azok lehetnek.


Programmal rootolj, az a biztos. A .zip fájlokban nem bíznék meg. Nem csak azért, mert vírusos lehet, hanem azért, mert nem tudom, hogy mit tartalmaz, szóval miket telepít. Egy program meg rootolja és csókolom. Lehet, hogy csak paranoia, de mégis csak 2013-ban vagyunk.

2:

lehet, hogy az adott .zip fájl nem arra a platformra van, amit használsz. Gondolom ezért nem sikerült.

2013. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aham...tudnal ajanlani egy rootolo programot? ha igen megmondanad hogy kell hasznalni me nm ertek nagyon a szamitogepes rootolashoz
2013. jún. 12. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a Samsungok körében nem érzem otthon magam, Sony felhasználó vagyok. Sonynál Flashtool (de ez azt hiszem, hogy kizárólag Sony program), vagy Super One Click. Többről nagyon nem hallottam, mert a flashtool nekem bőven elég. De keresgélj interneten, én is ezt tettem.
2013. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
es ilyen super one click rootal? semmi baja nm eshet a telonak? 100% h nm lesz baja?
2013. jún. 12. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a roottól. De ha nem tudod, hogy mire való és mit csinál, akkor minek erőlteted?
2013. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon jol tom h micsinal...sokmindent :D (tobb progit indit el meg tudja a ramot meg a processzort fokozni nekem pl a procifokozashoz a directory bindhez meg stbhez kellene) na de megprobaltam a super one clickel es felraktam a telefont a gepre elinditottam kijott meg amikor rootot nyomok mind falami drivert akar instalalni es ha yes-t nyomok akkor lefagy a superoneclick es annyi

most probalom aval a flash nevu izevel hatha menne aval

2013. jún. 12. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!