Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan telefont keresnék ami strafabíró, nem törikbe rögtön a kijelzõje. 50 ezernél többet nem nagyon szánnék rá , leginkább zene hallgatásra, fényképezésre, és netezésre használnám mint általában mindenki :)) eddig a samsung galaxy ace-ra, és a sony xperia minire gondoltam, de nem tudom melyik lenne a jobb választás, esetleg akinek van valamelyik készülék az mondhatna róla véleményt és tapasztalatokat, hogy melyik a jobb és melyik éri meg a pénzét :))
2013. jún. 7. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
én inkább megbízható telefont vennék pl egy nokia lumia 620 árban ott van és sokkal stabilabb!
2013. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Xperia.floyd ***** válasza:
A Galaxy Ace-t már most kerülném. ARMv6-os processzorával 2010-ben lehetett volna mit kezdeni. Netezésre ezt a készüléket nem fogod nagy élvezettel használni (tudom milyen nekem Xperia x8 és ez egy fokkal gyengébb ettől). Strapatelót írtad talán az Xperia go , kissé drágább , olyan telefon végülis nincs ami bírja karcmentesen. De 50 ezerért rég jobb készülékeket kapsz: Xperia U ; Huawei Y300 ; Galaxy Mini 2 (bár ezt sem tudom milyen árban van). Az Armv6-os telókat MINDENKÉPPEN KERÜLD!! - Jó tanács. A Sony Xperia mini az elég jó bár netezésre az a 3 col az sem sok.
2013. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
esetleg ace 2
2013. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát a nokiával nem vagyok megbarátkozva, az xperia U és E-ről mi a véleményetek?
2013. jún. 8. 13:16
 5/9 Xperia.floyd ***** válasza:
Az E is kicsit drága az tudásához képest.
2013. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát jelenleg a mini és az U között vacillálok, a miniben csak a kis képernyője zavar valamennyit, az ilyen nagyobb játékok (nfs, gta) elfutnának úgy rajta hogy lehetne élvezni a játékot a kis képernyő ellenére is? és filmnézésre milyen lenne? az U-ban az zavar hogy nem lehet bővíteni a memóriáját, és nálam az a 4 gb hamar megtelne, kb 250 zenét biztos hogy tennék a telómra, és pár nagyobb játékot meg 1-2 filmet is szóval nem lenne elég szerintem az a 4gb, mind a kettőben az tettszik hogy hdben tud felvenni és szép képeket csinálnak állítólag
2013. jún. 9. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg Ace 2, rootolod és tudsz gamelni sokat:D
2013. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az ace 2ben kevésnek találom azt a 800 mhzet >< a Sony Xperia Sola milyen lenne?
2013. jún. 11. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb mint az Ace 2. Esetleg az jó lehet.
2013. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!