Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért nincsen a...

Szerintetek miért nincsen a Samsung Galaxy S 4 telefonon FM Rádió?

Figyelt kérdés

A telenornál néztem ezt a telefont, és a Multimédia résznél nincs feltüntetve, hogy lenne rajta.

Én ezen nagyon megdöbbentem!!! Nekem az az egyik legfontosabb, én sokat hallgatok a telefonomon rádiót.

Biztos sokan maradinak gondolnak, de ez tényleg így van.

Mit gondoltok MIÉRT NINCSEN rádió ezen a samsungon?


amúgy itt néztem: [link]



2013. jún. 8. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Mert a legtöbb ember nem halgat rádiót, és így kihagyták belőle.Mi olyan érthetetlen ezen???
2013. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1, mert az iphone-on sincs.

2, így akarnak rávenni, hogy vegyél még egy samsungot mellé.

3, annyi modelljük van, hogy erre már nem jutott idejük odafigyelni.

2013. jún. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért mert manapság már nem divat a rádió, okostelón meg pláne nem.

Ebben a változatban tényleg nincs de pl.: a miniben már van.

2013. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kedves daniel!


nem kell a kérdésen felháborodni, nekem ez egy észrevétel volt, amin megdöbbentem és gondoltam itt megkérdezem.

nekem ez fontos, mert én meg igenis hallgatok rádiót, képzeld!

2013. jún. 8. 01:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiába döbbentél meg, erre neked a büdös életbe nem fog senki választ adni. Így van és kész. Vagy keresd meg a Samu műszaki vezetését (esélye nulla) és csapkodd az asztalt. Pl. engem is felháborított, hogy a biciglimből kihagyták a villanymotrot, pedig még ócskábbakba is raknak :)
2013. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem egészen egyszerű. az más, hogy itt technikailag jól le vagyunk maradva. aki vesz egy 200ezres csúcskészüléket, táncsak nem sajnálja a pénzt egy olyan internetcsomagra, amiben van 4 giga adatforgalom. sokkal nem vagyunk lemaradva, a legtöbb kisebb-nagyobb rádiónak van online stream elérhetősége, de mindenhol nincs, külföldön valószínűleg jóval nagyobb az arány. szóval aki annyira rádiót akar hallgatni, az hallgatja az interneten.
2013. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gábor0059 válasza:
Nagyon sajnálom hogy ilyen drága készülékben nincs rádió,pedig az első galaxy is van ráadásul az csak egy szoftver app szerintem .Ami pedig a netes rádiót illeti az nagyon rosszul működik.
2013. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Valóban nagy kár, hogy nincs benne FM rádió. (Sajnos van jó pár marha, aki helyesli az ilyen lebutítást/visszafejlődést, hogy kivesznek hasznos funkciókat a telefonból (rádió, cserélhető akku, stb).)


Ez már egy komoly kizáró ok! Akármennyire is jónak tűnik a telefon, ha nincs benne FM rádió, akkor már eleve nem lehet jó a telefon. Elbukott, rossz, nem veszem meg.

2013. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem Samsung s7 edge van és sajna nincs benne rádió pedig sokszor jó lenne.Az aki meg hülye hozzászólásokat ír hogy "már nem divat"gondolja át még egyszer, azért mert az illető nem hallgatja van még a világon sok millió másik ember aki viszont nagyon is hasznosnak találja.

De hogy a kérdésre válaszoljak sajnos, a szomorú valóság az, hogy a Samsung mérnökei szerint a beépített FM rádióra már semmi szükség, hiszen feltételezésük szerint minden S4 S5.... tulajdonos rendelkezik már megbízható, folyamatos és kellően gyors mobilinternettel az online rádió hallgatáshoz.

2016. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!