Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett szám miatt mehetek a...

Rejtett szám miatt mehetek a rendőrségre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint egy hete hívogat valaki rejtett számról. Eleinte még felvettem, de még beleszólni sem volt időm, mert addigra lenyomta az illető. Mostanában már csak kinyomom, de nem adja fel a másik fél, egymás után képes 10-szer hívni.

Ötletem sincs, hogy ki lehet.

Fordulhatok ezzel a rendőrséghez? Kiadatják a tmobile-lal a számot? Vagy mi legyen?

Köszi


2013. jún. 8. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendőrségen kiröhögnek és számot tuti nem adnak ki. Be kell állitani ha okostelód van,hogy a szám nélküli hivásokat elutasitsa.
2013. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most mi abban a baj, ha felveszed? lehet azért hívogat 10x, mert kinyomod...számot nem fogják kiadni, max feljelented zaklatásért, aztán ülnek rajta 1 hónapot, és kapsz 1 levelet, hogy a nyomozást ismeretlen tettes ellen megszűntették.
2013. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs elmaradásod a t-nél?
2013. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az a baj azzal, ha felveszem, volt már rá példa, hogy minden egyes ilyen hívásnál levett 1000forintokat. köszi, nem kérek belőle.


és nem okostelóm van, hanem csak egy csóri 6ezer forintos nokia, amivel "csak" telefonálni tudok. :)


illetve nem értem a cinikus hangnemet egyik válaszban sem, szerintem ti sem örülnétek neki, ha hajnal fél 4-kor kellene kelnetek, mert munka van, közben ugrásra készen egész éjszaka, mert ilyen a munkahelyem, ergo hangot levenni nem lehet róla. és akkor éjszaka óránként hív.

a többiektől értelmes válaszokat, tapasztalatokat kérek :)

2013. jún. 8. 08:47
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, nincs elmaradásom, rendesen fizetve van minden:)
2013. jún. 8. 08:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor te valamire előfizettél. Ha neked hivnak akkor nem vesznek le pénzt alapból.
2013. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem fizettem elő semmire. CSAK telefonálásra használom a telót. nem okos, nem érintős, semmi extra...
2013. jún. 8. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvastam hasonlóról régebben, hogy levett pénzt a telefonról, ha felvette a telefont. Bár nem tudom, hogy mi miatt, és lehet, hogy nem is derült ki, viszont menj be a szolgáltatódhoz, és kérdezd meg, hogy mitől van.
2013. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!