Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon passzolna a...

Melyik telefon passzolna a legjobban az igényeimhez?

Figyelt kérdés

Ami a legfontosabb rajta, az a zene. Nagy tárhely sok zenének, rádió, fülhallgató. A kamerája is legyen jó, szeretek fényképezgetni. Minél kisebb a telefon, annál jobb. Az érintőképernyő igazán nem fontos, de mivel a legtöbb olyan, majd hozzászokok akkor. A játékok se lényegesek, bluetooth legyen rajt, wifire nincs szükségem. És nem szeretnék csillagászati összegeket fizetni. Köszönöm.

[A családom Telenoros]


2013. jún. 8. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos a Nokia Lumiát már felejtsd el.

Egyrészt azokba oké hogy nagy a tárhely de egyesekbe nincs beépített FM rádió és nem is lesz mert hiányzik belőle a chip, a régebbiekbe meg nem lehet memória bővítést sem csinálni.

Az alap zene lejátszás már minden telefonban megvan de az új nokiákban már nincs.

Wifi is már szinte mindegyikben van, az érintős telefonok vannak nyomógombost nem is gyártanak mert drágább.

A nokia c5-00 az ami még jobb de annak van egy újabb fajta kiadása aminek 5 megapixeles a kamerája, de nekem van a 3 megapixeles változat már több mint 3 éve megvan, wifi nincs benne igaz de 3 évnél tovább nem bírja, az akksi kezd elfáradni plusz az egyik nyomógomb válik le és már időnként képes lefagyni magyarul kezd meghalni az alaplapja.

Ha kicsit akarsz venni akkor azt mondom hogy a samsung galaxy mini kiadásúakból egyiket se válaszd semmilyen mini kiadású telefont mert azok rosszabbak minden telefonnál.

Van a Sony xperia tipo, azt is dicsérik ám hogy jó telefon meg a Samsung Galaxy ace sem rossz van benne minden meg annyira már nem is drága mint régebben.

Persze ha internet része neked annyira nem fontos akkor felesleges szinte az okostelefont venni de manapság már csak az van szinte. Persze jó ha van rajta net én is azért használom a nokiámba a netet mert sokat utazok munkába és a menetrendek meg a hír oldalak kéznél vannak legalább most az árvíz idején hasznos is mert volt amikor haza akartam menni és koppantam hogy az út lezárás miatt nem ment a buszom. És interneten tájékozódva vonattal mentem inkább haza. Tehát nekem ennyiből jól jött az.

Én is készülök telefont váltani de még én sem tudom milyet, nekem is hasonlóak az igényeim a tiédhez képest csak nekem a net is kell majd rá, nem kell nagy csak a hír oldalak miatt használom mert az mindig jól jön. Én a samsung és a sony között vacilálok és szerintem te is azokban gondolkozz.

A Samsungok nagyon jók a Sony is jó, de én valahogy nem bízom meg bennük. A HTC-t is dicsérik de horror áron árulják.

2013. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha leginkább zenére kéne, akkor arra a Galaxy S lenne a jó, mert az olcsó, és wolfson dac van benne, ami még a mai napig a legjobbak közé tartozik zeneileg. Viszont ott a bökkenő, hogy már rég nem lehet kapni a szolgáltatóknál. Vagy valami GSM boltba benézel, vagy használtan veszel 1-t. 30-40 körül van kb. Szoftverileg már elavult, de téged nem nagyon érdekelt. Letöltesz hozzá 1 poweramp-ot, vagy valamit és kész is a neked való telefon.
2013. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!