Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha a telefonomon...

Mit tegyek ha a telefonomon volt egy feloldási minta amit a barátaim sokszor próbáltak feloldani és most megkell adnom a google fiókom e-mail címét és jelszavam ahhoz hogy használni tudjam a telefonom és nemtudom mi a jelszavam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 12:13
 1/3 anonim válasza:

van jelszó emlékeztető a gmailhoz:)

többféle módon tudsz új jelszót beállítani a email fiókodhoz (egy másik emailcímedre küldethetsz egy linket amire kattintva megadod az újat vagy smst küldenek a telefonodra) az új jelszót meg megadod a telefonnál

2013. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én is jártam már így:)

nekem van másodlagos email címem oda küldik az új jelszóhoz szükséges linket

2013. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ha ez nem sikerülne akkor prób eld meg a factroy reset/hard reset-et, ami általában a be/kikapcsoló gomb+hangerő le.

Remélem segítettem.

2013. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!