Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Könnyű előfizetéses szerződést...

Könnyű előfizetéses szerződést kötni a T-Mobile-nál?

Figyelt kérdés

Annak idején még emlékszem, hogy munkáltató igazolás meg ilyen apróságok kellettek ahhoz hogy valakinek előfizetéses telefonja lehessen.

Ez a módi még most is járja?

Szeretném lecserélni előfizetésesre a telefonomat, csak nem tudom mennyi mindent kell vinnem, vagy csak bemegyek simán egy üzletbe, és az új számommal és telefonommal jövök ki?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2008. jún. 20. 11:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Én anno a Vodával kötöttem előfizetéses szerződést. Személyit, némi készpénzt mindenképp vigyél. De biztosabb ha előtte rácsörögsz az ügyfélszolgálatra. Vagy ha bemész akkor is adnak tájékoztatást.
2008. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:) Persze pénzt meg személyit mindenképpen viszek. Keresetigazolásra meg ilyen finomságokra gondolok én.

Igaz amire én emlékszem az még 1998-ban volt. 10 éve. Lehet mostmár nem kell hozzá.

2008. jún. 20. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkáltató igazolás már nem kell,hogy telefont vegyél,de még szerződés kötéshez sem.Elég a személyid meg pénz tényleg kell,hogy legyen nálad.Én egyszer a vodafonnál akartam venni,de nekem a gép felajánlott egy kaukciót ami hidd el nem volt kevés.Elvileg minden telefontársaságok vásárlása arcra megy.Ha nem vagy szimptikus azt mondják,hogy nem vehetsz telefont ezért meg azért.De ha szimpi vagy tied a telcsi meg a szerződés.Ezt csak azért tudom,mert egy mobilos társaságnál dolgoztam.
2008. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez nem semmi. Hm... Köszönöm szépen az infót!!!

Majd megpróbálok bájosan mosolyogni. :)))))

2008. jún. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!