Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy SII-n Jelly...

Samsung Galaxy SII-n Jelly Bean-en lehet rootolás nélkül átlátszó vagy fekete status bar-t csinálni?

Figyelt kérdés
SIII-ra találtam olyan megoldást, hogy systemUI.apk fáljban egy valami.xml fájlban átírtak egy sort. De ez bináris xml és nem tudom, hogy mivel lehet szerkeszteni, rádásul nem is biztos hogy s2-n működne ez a megoldás. Nem egy egetverő probléma, de ha van rá egyszerű megoldás, lecserélném ezt a szürke status bar-t.
2013. jún. 8. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenféleképp Root-olnod kell. Root nélkül nem láthatod a rendszer fájlokat, és így nem is másolgathatod.

Ha ez sikerülne is, akkor csak úgy simán nem engedné feltelepíteni, mert elindulna a telepítés, és mikor "végezne" kiírja, hogy az alkalmazás nem lett telepítve.

Ígyhát Root explorer-ben kellene felmásolni a megfelelő helyre, ahonnan te kimásoltad.

2013. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem vagyok egy telefonguru, root checker szerint nincs rootolva, total commanderben hozzáfértem ilyen fájlokhoz, hogy: "fájlrendszer gyökér/system/app/systemUI.apk" "preload/symlink/system/app/systemUI.apk" de gondolom akkor ez nem jelent semmit. Tehát ha jól értem, azt mondod rootolnom kell a telefont és utána lehet akár csak egy ilyen kis módosítást is csinálni.
2013. jún. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!