Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefonok...

Nittyke kérdése:

Milyen androidos telefonok vannak amiknek van híváskezelő gombjaik?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy nem tapizni kell, hanem van felvevő és letevő gombja! Régebbi modellek is jók mik vannak?

2013. jún. 8. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan.
2013. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mikey1988 ***** válasza:

A régebbi készülékek közül a Samsung GT-I5500 (Samsung Galaxy 5) rendelkezik ilyen gombokkal + navigációs gombok is vannak (fel/le/balra/jobbra) rajta. Maga a készülék viszont nem annyira stabil, akadozik, rendszer-hibák fordulhatnak elő, néha lassú. A memória kicsi, a processzor gyenge, a kijelző sem annyira nagy. Hivatalosan csak az Android 2.2 fut rajta, már a 2.3-t nem kapta meg. Egy évig használtam, utána tesóm vette át tőlem, én meg újra az előző készülékemet (Sony Ericsson Elm) használom.


Kép a Galaxy 5-ről:

[link]

2013. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a másodiknak :), meg ha jól gondolom ilyen a samsung spica is ugye?
2013. jún. 9. 17:22
 4/5 Mikey1988 ***** válasza:

Igen, az is olyan. :) Csak már az is régi! :|

[link]

2013. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mikey1988, én mostanában szeretnék venni egy Elmet. Megkérdezhetem, hol vetted, és mennyiért?
2015. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!