Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok nekem iphone-ra jó...

Mondanátok nekem iphone-ra jó játékokat? Lány vagyok

Figyelt kérdés
alkalmazásokat, játékokat....köszi :)

#játék #iPhone #iphone-ra játék
2013. jún. 8. 18:50
 1/8 anonim válasza:

Tiny Wings, Angry Birds sorozat, Szókirakós, Cover Orange, Fruit Ninja, Fruit Ninja Puss in Boots, Plants vs Zombies, Monsters, Rajman Run, Temple Run sorozat, Subway Surfers


Ezek között vannak fizetősek és ezek ilyen "tömeg" játékok, amiket szinte mindenki szeret. Ha írnál egy műfajt, hogy milyen típusú játékokat kedvelsz, akkor könnyebb lenne válogatni.

2013. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi ezeket....igazából az ugrálós, érdekes játékokat szeretem pl:race penguin...de a lányos játékok is szóba jöhetnek...:)
2013. jún. 8. 19:10
 3/8 anonim válasza:
Jumping Finn nekem egy nagy kedvenc, hasonló még a Fionna Fights, és ott van még a Robot Unicorn Attack 2 :)
2013. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm! :)
2013. jún. 8. 21:06
 5/8 A kérdező kommentje:

1. csak az app store-ból lehet letölteni a játékokat?

2. ilyesmi játékok magyarba? :)

2013. jún. 8. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Doodle Jump se rossz. Am nCore-ről tudsz leszedni bármit
2013. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És onnan is ingyenes??
2013. jún. 9. 08:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ingyenes
2013. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!