Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s Advance...

Demetrius kérdése:

Samsung Galaxy s Advance telefonról internet letiltása?

Figyelt kérdés
Egy hónapig külföldön fogok tartózkodni tegnap vettem egy Samsung Galaxy s Advance mobiltelefont, és szeretném letiltani róla az internetre való csatlakozást, viszont wifit használnék. Ezt pontosan hogyan tudom megtenni? Mármint hogy netre ne lépjen fel véletlen se de wifit engedélyezze?

2013. jún. 9. 02:34
 1/2 anonim válasza:
Beállítások -> Adatforgalom(kis háromnegyedig kékkel kitöltőtt kör) -> KI.:D
2013. jún. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igazából pontosítok kicsit mert

-- Beállítások -- Vezeték nélküli és hálózati beállítások -- REPÜLŐ ÜZEMMÓD (Minden vezeték nélküli kapcsolat letiltása)--

Végül így oldottam meg igaz ilyenkor nem tudtam sms-t/hívást kezdeményezni, fogadni sem. De így biztos nem ment fel a netre semmilyen frisítésért..

2013. júl. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!