Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom azt megoldani hogy...

Hogy tudom azt megoldani hogy a tabletemet tabletnek nézzék az appok?

Figyelt kérdés
Egy 7"-os tabletről lenne szó, 2.3-mal, de minden mobilnak nézi. Tesóm kapott nemrég egy ugyanekkora tabot 4.0-val, és neki minden app tabletnek nézi a tabját, nekem nem. Mit tudok tenni, hogy az appok tabnak nézzék az én tabomat? (root van, custom rom nincs)

2013. jún. 9. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Na ez az...ilyenkor jön a jajgatás... sz*rból nem lehet várat építeni.


Okosnak tartottad magad, amikor vetted a 7"-ost, mi?


Semmit nem érdemes variálni, mert nem futnak rendesen..(sem)..és még sok egyéb.. nem véletlen...


Elad, 10"-ost vesz, örül.

2013. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aHermann ***** válasza:
100%

Előttem lévővel nem értek egyet. Nem azért nem ismeri fel, mert 7"-os, hanem azért, mert 2.3-as rendszer van rajta, ami telefonhoz van. Vagy valamelyik 3.xx verziót kell feltenned, ami tabletes android oprendszer vagy 4.xx-et, ami már egyben kezeli a tabletet és telefont egyaránt. Ha nincs rá hivatalosan frissítés, akkor még mindig megteheted, hogy rákeresel és nem hivatalosan feltolod, csak akkor már valószínűleg rootolnod is kell a készüléket. Ez persze újabb kapukat is megnyithat előtted, szóval nem is annyira gond, véleményem szerint.


Googlizz rá a tablet tipusára és biztosan találsz hasznos infókat!


Egyébként pedig picikét visszatérve a 7" vs 10" kérdéskörhöz: nekem mindkettő van (Nexus 7 ill. iPad), és nyugodtan kijelenthetem, hogy a 7"-os tabletnek nagyon is van létjogosultsága. Megvannak a maga előnyei és persze a hátrányai is a 10"-ossal szemben. De mivel a kérdés nem erről szólt, nem szeretnék ebbe mélyebben belemenni.


Üdv.

2013. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az jó ötlet, hogy romoljam, csak aminek nincs gyártója, azt nehéz… Meg szerintem kockázatos is… :-/
2013. jún. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!