Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik a Telefon vásárlá...

Hogy működik a Telefon vásárlás a Telenornál? (részletes infó alul)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérésem az lenne, hogy én paksi atomerőműves szerződésben vagyok a telenorral és új telefont szeretnék venni. Szeretnék a legjobb áron telefonhoz jutni. Ezzel a szerződéssel úgy tudok telót vásárolni, hogy egybe kifizetem a telefon árát. Na már most ugye van ez az akció, hogy 0 ft minden telefon. Efelől érdeklődnék, hogy megéri váltani csomagot, vállalatos szerződésből lakósságira. És tényleg 0 ft a teló? tehát beépül az ára a havidíjba? Szívesen fogadnám az értelmes kommenteket, hogy hogyan jövök ki a legjobban. köszönöm a válaszokat
2013. jún. 9. 12:31
 1/1 reptoid ***** válasza:

Nézd, te tudod, hogy mennyit telefonálsz, illetve azt, hogy mennyibe kerül most a vállalati szolgáltatás.


A jelenlegi akció úgy zajlik, hogy tényleg 0 Ft-ért viheted el, ha megfelelő díjcsomagot választasz hozzá.

Egy olcsó telefont valószínűleg egy kis havidíjas csomaggal is ingyen adnak neked, de egy drágábbhoz már drágább csomagot is kell választanod, hogy ingyen megkaphasd. Pl egy 100-200ezer forintos telefont csak havi 20-30ezres csomaggal adnak neked oda ingyen.


Nézd meg, mennyit telefonálsz egy hónapban, hány percet. Aztán ahhoz a percmennyiséghez nézd meg, hogy a jelenlegivel jössz ki jobban, vagy ha egy új csomagra váltasz.

2013. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!