Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Red Standard kérdés?

Vodafone Red Standard kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszerű kérdésem lenne.Párom a red standard tarifára váltott,és így hozott ki magának egy 1 Ft-os telefont.

De azt mondta,hogy ebben az előfizetésben 2 telefon hozható ki és én is kapok egyet.

2 hónapja húzza,hogy elmenjünk az én telefonomért,most meg kitalálta,hogy csak június 1-je után mehetünk,mert nincs raktáron kihozható készülék...(??)


Én semmit nem értek a mai telefonokhoz,sem ehhez a vodafone red dologhoz,viszont nem szeretem,ha hülyének néznek.


Valóban ki lehet hozni még 1 telefon ilyen feltételekkel a párom nevére,vagy csak szépíteni akarta a dolgot,hogy ne akadjak ki,hogy ilyen drága az előfizetés???


Köszönöm


2013. jún. 9. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!