Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónál vannak...

Melyik szolgáltatónál vannak a legjobb mobil internet tarifák?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2000 ft-ot fizetek havonta 500 megabájtért a T-nél, de most veszek egy duplasim-es mobilt és arra gondoltam, hogy ha van más szolgáltatónál jobb tarifa akkor váltanék arra.

2013. jún. 9. 20:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
telenornál ott van a klikk szolgáltatás nagyon jó szerintem, 3 hónapig teljesen ingyen van, aztán ha az letelt 1000 ft ba kerül havonta, 100 megát adnak egy hónapra de ha azt túlléped akkor sincs baj mert nem számláznak túlhasználati dijat csak egy kicsit lassitják a neted. ja és tényleg minden igy van ahogy leirtam tapasztalatbol tudom hisz én is megrendeltem nagyon jó sztem megéri. www.telenor.hu
2013. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Maradj a T nél én is ott vagyok csak nem ezen, hanem 2490 fizetek 1 gigáért, telenornál is kb ugyan ennyi, ott 2590 az 1 giga, viszont az első hülyeséget beszélt, mert nem kicsit lassitják le a telenornál hanem ugyan úgy mint a T-nél nincs tulforgalmazási díj, viszont lekorlátozzák 32/32 kb-osra, hónap végéig.
2013. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
figyu utolsó nem beszélek hülyeséget én megrendeltem tapasztalatból tudom h 100 mega után lassitanak kicsit a neten de vigan lehet továbbra is netezni.
2013. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Akkor én vagyok hülye, meg a telenor bocs.

A Mobil Online 100 MB, 500 MB és 1 GB csomagok esetén a havidíjban foglalt adatforgalmi keret felhasználását követően a szolgáltatás további igénybevétele esetén a forgalmi díj 0 Ft. A havidíjban foglalt adatforgalmi keret felhasználását követően a Telenor a sebességet 32/32 kbps-ra lassítja. A számlás, illetve kártyás ciklus lezárultával a forgalomlassítás megszűnik.

Tapasztalatból mondom hogy a 32 kbps az használhatatlan szinte, nagyon lassú.

2013. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nem lassú sztem elég gyors ráadásul nekem csak egy átlagos telefonom van nem okostelefon mégis gyors na erre mit mondasz utolsó?
2013. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nincs mit mondani erre a 32 kb/s az 32kb/s ez egy tény, számszerű adat, ezt nem is vonhatod kétségbe, és kicsit hitelesebb adat, mint az hogy a te nem okos telefonodon egyáltalán nem sokkal lassabb. Szerintem itt zárjuk is le, minden szolgáltatónál ugyan annyira lassítják a netet, innentől kezdve a kérdezőn múlik, hogy melyik szolgáltatót választja.
2013. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hát jó van de akkor is én akár meg is tudnám mutatni h az én telomon milyen gyors a net pedig ismétlem nem okostelefon!!!!!!
2013. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem akarlak megbántani de nem lehet, hogy a nem-okostelefonodon a gyors net is lassú és nem veszed észre a lassítást?


500 megát majdnem minden hó vége előtt túllépem és tudom milyen az a 32 kbit... használhatatlan. Nyilván emailre meg szöveges tartalomra még lehet használni, de komolyabb igénybevételre szerintem nem alkalmas. a 100 megás csomag nekem így visszalépés lenne. párszáz forinttal többet kifizetnék egy nagyobb csomagért de nagyon kezd úgy tűnni, hogy a T-nél vannak a legjobb csomagok :/

2013. jún. 12. 21:47
 9/11 anonim válasza:
Mint ajánlottam, válts át az 1 gigásra, csak 490 ft-al drágább mint az 500 megás és dupla annyi net van benne.
2013. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja igen most vettem észre. Jónak tűnik, Köszönöm szépen az lesz :)
2013. jún. 13. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!