Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung okostelefonokról?

Figyelt kérdés
Sok panaszt nem hallottam róla, szerintem nagyon jól néznek ki, sokkal jobban mint a Sony-k. Érdemes Samsungot venni?
2013. jún. 10. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha neked csak a kinézet számít, úgyis azt mondunk, amit akarunk. De semmiképp nem érdemes Samsungot venni, túlárazott ipari hulladék az összes.
2013. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a kinézet számít, csak megemlítettem
2013. jún. 10. 00:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik se a telefonok kinézete, se a felhasználói felület kinézete. A TouchWiz vagy MoitonWiz vagy tudja a franc, hogy hogy hívják valami röhejesen ronda, talán én szebbet össze tudnék dobni (kis túlzás, de én nem is dobok évente több száz telefont piacra).

Egyébként első azért kicsit hülyeséget ír. Én sem szeretem, de azért az ipari hulladék meg ilyenek túlzás.


Ami még nem tetszik, az az anyaghasználat. Középkategóriában elmegy a műanyag, csúcskategóriába kizáró ok. Illetve a sok felesleges S-programot is hülyeségnek tartom.

2013. jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem túlzás: igénytelen anyagok, optimalizálatlan szoftver, csúcskategórián kívül harmatgyenge hardver, ronda kijelzők. Semmit nem tudnak felmutatni, csak ontják az újabb és újabb szemeteket.
2013. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahogy jobban belegondolok én sem ajánlanám felsőkategórián kívül bárkinek is a Samsung-ot, inkább Sony-t vagy Huawei-t vagy egyéb kisebb márkát.
2013. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
volt samsungom, középkategóriás. teljesen korrekt a kivitelezés, de tényleg túl van árazva a tudásához képest. Nekem sokan dicsérik a huaweit (pl y300 30ezerért elég korrekt), de hát ahány ember annyit mond:)
2013. jún. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért néznének ki jobban, mint a Sony-k?

- Samsung Galaxy S4 ugyanolyan mint az S3, semmit nem tettek a formatervhez

- Az én Galaxy S-emet is csomó ember S3-nak nézte

- Drágák

- Hasonlítsd össze őket pl. a 2011-12es Sony Ericsson Xperiákkal. Azoknak nem csak jobb a koncepciója (vagyishogy van zenés telefon, játékos telefon, QWERTYs telefon, stb.) de pl. szempillantásra felismerni egy-egy modellt.


Ezzel arra próbáltam rávilágítani, hogy a Samsung modellek egytől egyig ugyanolyanok (talán az S2 modell más, szögletesebb, nem szappantartó), semmi koncepció, csomó szart kiadnak (vannak persze jó telefonok is) és orrba szájba reklámoznak.


Miért lennének jobbak, mint a Sony-k?

- Ha a Sony Xperiákkal hasonlítod össze, még azok is vagy ugyanolyan erősek, de olcsóbban, vagy ugyanannyiért jobbak, vagy olcsóbbak is és jobbak is. A Sony Ericcson Xperiákkal pláne így volt.


Most fogok én is váltani! :D Alig várom

2013. jún. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,megbízható telóik vannak.Felsökategóriában az egyik legjobb,40.000Ft-os ill.ezalatti árkategóriában nem valami fényesen muzsikál.Én még nem csalódtam bennük,minden igényt kielégítö telóik vannak.A TouchWiz ill.MotionWiz nekem nagyon tetszik az anyaghasználat meg szimplán nem érdekel,a lényeg hogy ne recsegjen ropogjon meg masszív legyen.Eddigi tapasztalataim alapján ez maximálisan elmondható.A kinézetük is nagyon ott van aki egy kicsit is ért a telókhoz az meg tudja különböztetni öket.2 éve volt egy Nokiám ami nagyon sz.r volt akkor fogadtam meg hogy ezentúl csak Samsungo veszek.Én csak ajánlani tudom.
2013. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az anyaghasználata tetszik. Galaxy S2-ről váltottam Note 2-re és a hátlappal meg kellett barátkozni, mert ugye teljesen más lett, de tetszik, hogy jól össze vannak rakva a telefonjaik a felső kategóriában. Azért az S4 az S3-hoz képest is változott, nem annyira kerek és máshogy néz ki a keret miatt. A TouchWiz meg teljesen használható, bár kinek a pap, kinek a..
2013. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"de tetszik, hogy jól össze vannak rakva a telefonjaik a felső kategóriában"


Ne viccelj, a jól összerakott telefon az a HTC One vagy Oppo Find 5, Samsung az csak össze van rakva. Nincs rá panasz, nagyon negatívuma nincsen, középkategóriába simán tökéletes lenne, csak épp egy felsőkategóriás Samsung-ról van szó. Az azért elég ciki, hogy a felsőkategória nagyon jó lenne a középkategóriában.

2013. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!