Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emberek! Mi a véleményetek a...

Emberek! Mi a véleményetek a pár perce megjelent iOS 7-ről? (link)

Figyelt kérdés

Frissítenétek iPhonetokat erre?


[link]



2013. jún. 10. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pont ma lopták el az iPhone om ._. am igen én azt csinálnám, hogy iCloud ba biztonsági mentés, fel az iOS 7 max ha nem tetszik iCloud rol visszatöltöm az előzőt...:)
2013. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel 1 játéktelefon érzetét kelti szerintem az OS-el.

Amúgy meg mindenfelől szereztek bele "feature"-eket. Saját megoldás nagyon nincs.

2013. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Első, gondolom nem sokáig volt meg az iPhoneod mert nem sokat tudsz róla. iCloudból soha nem fogsz előző oprendszert visszatölteni.
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem jelent meg, csak bejelentették. Majd valamikor ősszel fog jönni.

Egyébként nekem nem nagyon tetszik a design, pedig szeretem a "flat" dolgokat, de ezt csúnyának találom. Azok az ikonok és színek... Ráadásul designon kívül nincs nagy újdonság (ok, Control Center jól jöhet), iPademre nem hiszem, hogy fel fogom rakni, aztán majd ki tudja.

2013. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3.1.3 óta használtam iOS-t, egészen 6.1.3-ig. És ez egyáltalán nem tetszik. Pár dolog azért bejön, de leírták előttem a fő problémákat.
2013. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Semmi világmegváltó új funkció, csak pár kisebb frissítés (amit természetesen Android kb a kezdetektől fogva tud) és egy új dizájn, ami vagy bejön valakinek, vagy nem.
2013. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kettős érzelmeket vált ki bennem a dizájn.

Egyrészt komplexebb. Jobban érzem, hogy a telefon egy egységet képez, hogy nem alkalmazásokból épül fel, hanem ez így egy az egybe A telefon.

Másrészt gyerekesebb, gyermetek fantáziával. Mint egy drága játék.


De azt kell mondjam, nem csúnya :) Szép a színvilág, ez a világos bejön. Letisztultabb :) Tetszik.


Másrészről:

Semmi innováció funkcionalitás terén. Semmi új.

Nem jelentették be i4-re a Siri-t, nem támogatja az Air Gesture-st, ami amúgy hasznos lenne, bluetooth-al még mindig nincs file küldés, a rendszer most se biztosít több szabadságot, mint az android.

De az iOS-t nem is azért szeretik :) Annyi sok millióan:)

2013. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"nem támogatja az Air Gesture-st, ami amúgy hasznos lenne"


Azt meg tudod mondani, hogy az Air Gesture mitől is hasznos? Mert akárhogy is nézem, nem az. Nagyon ritkán talán egy-egy dologra van értleme.

2013. jún. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Beta van már, szerintem nagyon ronda és túl sok az animáció,nagyon android+WP mix. Steve ha látna megölné magát
2013. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 mivel sokat piszkos, olajos a kezem, az ismeroseim pedig mar precizen raereznek mikor ilyen, richtig akkor hivnak amikor 1 perc amig rendbeszedem magam:D mennyivel konnyebb lenne egy legyintessel felvenni:))
2013. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!