Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ugyanazt a szoftvert...

Miért ugyanazt a szoftvert rakta rá?

Figyelt kérdés

frissítettem az Xperia P típusú telefonom szoftverét és nem a 4.1 -et tette rá,hanem ugyanazt a 4.0.4-et

miért?



2013. jún. 11. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert ők ezzel adják ki a telefonjukat hivatalosan.

Frissíteni te tudod otthonról is pár gombnyomással, ez már nem az ő feladatuk.

2013. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem náluk a frissítés nem azt jelenti, hogy a legújabb szoftverrel látják el, hanem frissítik a régit, újra felteszik, hogy gyorsabb legyen stb.


3x mentem vissza annó ugyanezzel a Tmobile-hoz.Már másodjára is értetlenül álltak előtte, hogy de hisz 2 napja voltam, mire részletesen elmagyaráztam mi is a problémám és mondták, hogy ebben viszont nem tudnak segíteni, minden gyártó honlapjáról letölthető a legújabb szoftver vagy van a telefonba beépített szoftverfrissítést. Ezt nekünk kell használnunk.

2013. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ja értem

köszi a segítséget :)

2013. jún. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!