Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Samsung...

Mi lehet a baja a Samsung Galaxy Ace telefonomnak? Egyik percről a másikra történt. (többi lent)

Figyelt kérdés
Fél éves készülékről van szó. Tegnap előtt zenét hallgattam vele és egyszer csak el kezdett akadozni a zene,mindig újra kellett indítanom mert 10 másodperc után nem jött ki hang. Azóta bármit csinálok egyáltalán nem jön ki hang a telefonomból,se zenét nem lehet hallgatni, ha hívnak is csak akkor jelez valamit ha épp rezgőre van állítva,ha telefonálok és ki hangosítom a hátsó hangszóróra akkor megsem mukkan,egyáltalán nem jön ki hang a telefonból. Minden más működik rajta! Próbáltam már formázni mindent gyári adatok visszaállítását is próbáltam és semmi. Valaki tud erre valami megoldást?

2013. jún. 11. 14:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném,ha Jack csatlakózóval hozzá csatlakoztatok valamit akkor úgy kiadja a hangot,de a saját hangszórójával nem.
2013. jún. 11. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Elszállhatott a hangszórója.
2013. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xperialaci ***** válasza:
0%
a hangszóró biztosan nem szállt el hiszen a hangszórók nem tudnak repülni, de lehet hogy az a baja hogy a FING!!!!!!!!
2013. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Ti olyan hülyék vagytok,mint a seggem!Kérdező: Indítsd újra simán,talán megoldja a problémât. Ha nem hard reset,vagy szerviz.
2016. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!