Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mit jelent tulajdonképpen?

Ez mit jelent tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Nézegettem az telefonokat a T-Mobil honlapján, és neten akarom megrendelni a telefont, de valamin megakadt a szemem. Van egy rész, ahol írják hogy mi van a dobozban és amit kinéztem Sony-t ott csak az áll hogy hálózati töltő. Na most előtte néztem más telót is, ott volt még a töltőn kívül akkumulátor is. Szóval akkor ez most mit takar hogy a doboz tartalmaz akksit is? Van 1 a telefonban és még 1 pótakksi a dobozban? Itt a link: [link]

2013. jún. 11. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen van hozzá akksi, minden telefonhoz 1db-ot adnak, valószínűleg véletlenül lemaradt a listáról.
2013. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!