Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XPERIA U wifi probléma. Mit...

M0rf1 kérdése:

XPERIA U wifi probléma. Mit tegyek?!?

Figyelt kérdés
xperia u telefonommal olyan problémám lenne, hogy vetem egy routert és rászeretnék csatlakozni a wifire eddig oké is.Rácsatlakozok felmegyek böngészőre beírok egy oldalt a wifi működik de behoz egy oldalt utána felis mondta a szolgálatot, azt jelzi hogy tölt de nemtörténik semmi.Testvérem telefonján tökéletesen, tableten is tökéletesen működik,de az én telómon nem,pedig más wifiken működik minden.
2013. jún. 11. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémmel is ez volt a probléma! 4.0 -ra frissítéssel megjavult.
2013. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4.0 nekem is és ez van.megpróbálkozok egy újrarakással
2013. jún. 11. 23:24
 3/4 A kérdező kommentje:
nem változtatott semmin...:S
2013. jún. 12. 00:07
 4/4 anonim ***** válasza:

A másik megoldás, hogy az otthoni hálózattal nem jön ki a telefon. Barátnőmék wifijén még anno nem dobott le, de otthon egyáltalán nem működött!


Ha így sem jó, akkor vidd vissza!

2013. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!