Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Blade III, Samsung Galaxy...

Zte Blade III, Samsung Galaxy Fame vagy Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy Ace, Sony Xperia tipo? Melyiket vegyem? Zenét hallgatni, filmet nézni, facezni, néha játszani kéne

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én a Tipot,a Bladet vagy a Galaxy Fame-t venném
2013. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Blade 3


Esetleg Huawei Ascend Y300

2013. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! én csak ezek közül szeretnék választani,a huawei nem igazán jön be. igazából nézegettem ezeket a telókat,és a fame meg blade 3 játszik szerintem.
2013. jún. 12. 17:58
 4/7 anonim válasza:
100%

Amennyiben nem 1080p-s felbontásban akarsz filmet nézni, hanem megfelel a 480as is (ami szerintem egy átlagfelhasználónak tökéletes) és inkább egyszerűbb játékokat szeretnél játszani majd, akkor ZTE Blade III.

A kamerája az árához képest nagyon szép képeket csinál (az egyetlen probléma a vaku hiánya), a weblapok görgetése gyors, nem akadozik, a hang minőségéről még egy ismerősöm sem panaszkodott (4 embert is ismerek akinek ilyen telefonja van és mindannyian szeretik), és sok olyan játékot lehet találni, ami kényelmesen elfut rajta. Az akkumulátora is megfelelő. Kb ugyanazt tudja, mint az 50-60 ezres telefonok, csak kevesebbért.

2013. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 köszi a válaszodat,sokat segítettél:) szerintem ezt fogom választani.
2013. jún. 12. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A mini szériás telefonokat felejtsd el, kalap fos mindegyik sajnos, nagyon kevés van ami rendesen működik.

A Sony Xperia tipo valamivel jobb csak azokkal is vannak gondok állítólag, elég sok hibás szériáról hallottam.

A Samsung Galaxy Fame elég jó telefon nincs velük baj. A Galaxa Ace is nagyon jó, meg a ZTE sem rossz.

2013. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
FAME, FAME, FAME, FAME!!!!:)
2015. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!