Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mér nem tudok az androidos...

Mér nem tudok az androidos telefonomon internetezni?

Figyelt kérdés

Üdv Samsung Galaxy ACE (1)szem van korlátlan 3g-vel ,és eddig (5hónapig)ez a szolgáltatás tökéletesen működött egészen a tegnapi napig amikor valamiért nem tudtam csatlakozni a 3G- hálózatra és ez azóta úgy van.


Kicsit részletesebben a hiba úgy néz ki hogy bekapcsolom a nettet aztán ugye megjelenik a pipa a négyzetben hogy működik de fön nem jelenik meg a a le föl nyíl és nem is tudok netezni(kivéve wifi-segítségével de az más téma)

Már több hozzá értő barátomnak is megmutattam ők is csak azt csinálták mint én hogy újraindítotam legalább 10 szer már aztán szétszedtem ,összeraktam.(memóriakártya,sim kártya, aksi)

Próbáltam memória kártya nélkül aztán a beálításokba csak 2g hálózatal is meg ütögetem mer aztmondják elmozdulhatott az antena de NEM LETT JÓ (egyébként kiváló állapotú szinte karc mentes telefon sose eset még le)


MIT TEGYEK?



2013. jún. 13. 14:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!