Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a telefonról?

Virry kérdése:

Mit gondoltok erről a telefonról?

Figyelt kérdés

Középkategóriás telefont keresek. Megfelel neki? Esetleg a hirdető oldalról aki tud valamit írja le nekem legyen szíves. Előnyei, hátrányai, mik? Én nem annyira értek hozzá, de a válaszokat előre is köszönöm.


[link]



2013. jún. 13. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szörnyű telefon, ráadásul középkategóriához köze sincs, ez bizony az alsókategória legalja.

20 ezer forintért ez pl. milliószor jobb: [link]

2013. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszii
2013. jún. 13. 19:41
 3/10 A kérdező kommentje:

És ez? egy fokkal jobb vagy még rosszabb?


[link]

2013. jún. 13. 19:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenképpen olcsó, de használható telefont keresnék. És lenne még egy kérdésem. Egy samsung galaxy minihez képest jobb vagy rosszabb?
2013. jún. 13. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Jobb, mint az előző, de a helyedben inkább költenék rá 28 ezret, és vennék egy Huawei Ascend Y300-at: [link]


Itthon 40k-ba kerül, és még úgy is nagyon jónak számít.

Galaxy Mini is felejtős.

2013. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első választás tényleg a huawei lett volna, de láttam ahogy a barátom 2mm-s darabokra töri az egészet, úgyhogy ez az ötlet gyorsan elrepült. Igazából 25 000 Ft-om van csak a telefonra. De azért köszönöm a válaszokat. És lenne mégegy: A kínai/japán/stb. telefonok mind alacsony kategóriásak, vagy vannak köztük jobbak is? Cubot márkát ismeritek? Mi a véleményetek róla?
2013. jún. 14. 15:20
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ennyiért ez mennyire jó?

2013. jún. 14. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak jó kínai telefonok, sőt, vannak felsőkategóriás kínai telefonok, amik a HTC One-nal és az SGS4-gyel is versenybe szállnak, pl. Oppo Find 5.


Cubot C8 is rossz telefon, még kínaiak közül is. Egyébként a digifactor.hu-t elfelejteném a helyedbe, mert Cubot C8-at is 18 ezerért külföldről be tudod szerezni, ingyenes házhozszállítással. Digifactor.hu is ezt csinálja, megveszi külföldről olcsón, és szép haszonnal eladja.


Külföldről már a Cubot C10-et ugyanannyiért meg tudod venni, mint amennyiért itthon a C8-at.

Cubot C10 sem a legkomolyabb telefon, de azért már egész jó. Android 4.1, 2 magos egész jó proci, 512 mega RAM. Nem csúcskategória, de 25k-ért elég jó.


Egyébként Huawei-jel nem értem mi bajod van. Haverod eltörte a sajátját, és ezért nem veszel Huaweit?


De 25k alatt ezt a két telefont találtam:

[link]

[link]


Egyik a már említett Cubot C10, másik egy szinte ugyanolyan telefon, de annak nagyobb a belső memóriája, ezért azt venném a helyedben.

2013. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom a huawei-vel, hogy törékeny, és így nekem nem nagyon való, mert ha kiesik a zsebemből, vagy ilyesmi, betörik. Meg sok kritikában ez volt a legnagyobb ok a leminősítésére. Magával a telefonnal semmi bajom, sőt, nagyon is tetszik, csak törékeny. És köszönöm hogy válaszoltál.
2013. jún. 14. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy is 30-31k-ba kerül még külföldről is, szóval kiesik a keretből, de ez a törékeny hülyeség. Mármint persze nem olyan nehéz eltörni, de ez az összes okostelefonra igaz. Ha épp rosszul ejted le úgy betörik a képernyő, hogy használhatatlan lesz az egész.


Csak kevés telefon van, amik bírják a gyűrődést.

2013. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!