Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a "Nokia Zene" alkalmazást 920-ra?!

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy az alkalmazás csak kisebb felbontáson működik, tehát nem kompatibilis, viszont mobilarénás tesztben volt a telefonon, és pár hónapja volt nálam Lumia 820, és azon is volt...

2013. jún. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐ....milyen LiveID-n van bejelentkezve a telefon. Vagyis az e-mail cím, amit az első induláskor kér, az milyen területre van beállítva? Mert ha Magyar, akkor nem is fogja engedni, hogy letöltsd. Én csináltam egy angol területi beállítással egy hotmailos e-mail címet és azt adtam meg. Azóta elérhető, sőt még a mixrádiók is működnek.
2013. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez lesz a gond, mert még régen regisztráltam a rendszerbe egy freemail-os címmel... köszönöm! :)
2013. jún. 13. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:
viszont most olyan problémám van, hogy nem tudom törölni a telefonból a régi microsoft fiókot :/
2013. jún. 13. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Vissza kell állítani hozzá a telefont sajnos. Beállítások, névjegy, telefon visszaállítása. De előtte mindent ments le és a kapcsolatokat szinkronizáld.

De mielőtt visszaállítanád, csináld meg az új emailt. A területi beállításoknál Angliát vagy az USA-t add meg.

Ha ez megvan akkor jöhet a mentés/szinkronizálás, és a visszaállítás. Aztán minden elölről, de lesznak új dolgok, és a marketpalaceben is megjeleni egy csomó számodra új dolog.

2013. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!