Fanfan kérdése:

Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
Szóval...Pizsi buli volt és a barátnőim eldöntötték hogy telefonbetyárkodni fognak.Ez idáig rendben is van én inkább kivonultam a témából nem vagyok ennek a híve.Ám elkérték a telefonom mert az övéiken vagy nem volt pénz vagy nem volt ott.Odaadtam.Nem igazán foglalkoztam azzal amit csinálnak aztán hallom hívnak valakit.Az osztáytársamat hívták fel hajnali4-kor.2 szer is felhívták de másodjára már az anyja vette fel,akkor ők gyorsan lecsapták a telót.Később (az 1-gyik barátnőm nem tudta hogy néz ki a nő)így megmutattam facebook-on(az anyukámén nekem nincs)és nem vettem észre hogy véletlenül bejelöltem ismerősként hajnali 4-kor!!!Igaz ismeretlen számon hívták....de mennyire lenyomozható ez?????Félek hogy a szülei rájönnek hogy ki hívta a lányukat én pedig félek a szüleitől.....De a bárátnőim akik hívták nem az én sulimba járnak így akit hívtak csak látásból ismeri őket...Mit tegyek??SOS
2013. jún. 13. 19:46
 1/2 anonim válasza:
Vont vissza a jelölést.
2013. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De már visszajelölt...:C
2013. jún. 13. 19:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!