Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620 vagy Samsung...

Nokia Lumia 620 vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Vélemények és tapasztalatok érdekelnek. Köszi a válaszokat! :)
2013. jún. 13. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Iyen hulyeseget, hogy kesztyuben hasznalhato legyen egy telefon.. uristen ezt a telre terveztek veszek is egyet az s3 melle ne fazzon a kezem telefonalas kozben:D rossz verkeringes miatt faznak a vegtagok nyaron is hasznalhatjak kesztuben milyen jo! csak ezert veszem meg! Meg gazsag szinvilagert amit a kepernyo biztosi.
2013. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Te szerencsétlen a telefon nem stíluskiegészítő hanem HASZNÁLATI tárgy. Nem érdekel hogy az Android jobban testreszabható, nekem egy stabilan működő telefon kell a mindennapokban és a WP ezt tökéletesen teljesíti.
2013. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

nem tudom melyik világból jöttetek, én múlt héten 3 lumiát adtam el pár nap alatt, nem gáz. az érzékeny kijelzö egy beállitható funkció a telefonon. én,rühellem ujjal tapicskolni az egészet miutáén megtakaritottam, igy lényegében bármivel tudom. valamint ha kesztyüben vagyok(és nem télen) hanem mondjuk dolgozok, akkor nem kell mindent lehámoznom magamról hogy megnézzek rajta valamit.és társai, szituáció szüli,a létrejöttének pedig az az oka ,hogy kihasználják.kezde a síelők például.

vagy most haszontalan funkciókról akarunk beszélni androidon?reggelig itt ülnénk..........kezdve a samsung baromságaival.fejem belefájdul, még a mobilarena is kiröhögte milyen hülyeségek vannak a galaxyS3ba például...

szemmel szarás megminden az xdd

amúgy,gondolkozzunk már.smemilyen formában nem éri meg egy acet megvenni a lumia 620al szemben. egyrészt, nem is egy kategóriába vannak...árában az ace egy 5öst nem ér,hozzámvágnák se kéne. a kijelzője, hogy még mindig azzal a 320x240-es felbontással operálunk,az mi, miez?! a 2005ös telefonomba van ilyen.. meg android 2.3? jézusom..

föleg ennyiért,hát,szánom a hülyét aki igy ezt megveszi, vegye is.

hülyesége meg tapasztalatok miatt, és megitélések miatt milyen baromságokat irkálnak itt.

de meg a 620 olyan 50-55 környékén van nem? mi a büdös f.szomért vennél ACET, mikor ott van a galaxy S advance ami úgy 4szer biztos jobb mint ez a szutyok..na azzal már lehetne érvelni meg vitatkozni.hogym iért jobb egy s advance pl mint egy 620 és forditva. de itt már a kérdés is abszurd.. ace..az.

2013. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Lumia..ugyanmar undorito egy telefon nem lehet osszehasonlitani egy s3mal meg a tegla 920at se.

En megertem hogy faj nektek az igazsag de a nokia csod szelen all mind tudjuk. Kapaloznak itt minden fele botorsaggal de nem sikerul nekik levannak maradva. Ez az igazsag! A telefon mar nagyon regota tobb mint hasznalati targy!!! Stilus kiegeszito is!

2013. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a Nokia neked hol van a csőd szélén?most lábalt ki belőle ne zavarjon.és speciel soha nem is fog a csőd szélére kerülni, lévén 10.000 szabadalom van a kezébe, kezdve a gsm hálózattal aminek hála telefonálni tudzs, legrosszabb esetbe is felvásárolnák, de mivel egyre jobban terjed a wp is, ahogy az új asha telefonok is, pláne a fejlődő országokban, nemigen fog a csőd szélére kerülni. újabn okos,értelmes,megfontolt szaktudású hozzászólás,taps.
2013. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Smmilyen szaktudas nemkell ahoz hogy lassa az ember a valosagot egyszeruen szar az osszes lumia elhiszem hogy kellemetlen erzes annak aki megvet egy ilyen csodalatos keszuleket es probal kiallni mellette, de valljatok meg magatoknak ti magatok is utaljatok a telefont csak ra vagytok kenyszerulve mert nemtudjatok se eladni se elcserelni semmit. Kukaba az osszes lumiaval egy nagy bukas az egesz nokia 5 evvel levan maradva nem rug labdaba az apple,samsung de meg a sony es a blackberry mellett sem.
2013. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
igen.az a jó pár millió ember biztos a sarokba guzorogva sír hogy lumiája van. aki meg megvesz egy telefont és azt sem tudja mire jó,majd azon rinyál hogy nem tudja eladni,az legközelebb jobban utána néz mire ad ki pénzt.
2013. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha neked a telefon stílust ad akkor tényleg egy szerencsétlen gyökér vagy. :)
2013. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Már nem is a telefont nézitek, hanem személyeskedésbe torkollott az egész. Nyilvánvalóan jobb a LUMIA 620, hiába WP , hardverileg sokkal kifinomultabb és erőteljesebb eszközről van szó.
2013. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Lumia 620asm van egy hónapja, szóval:


Wp8 van rajta nem 7. A sebességével semmi baj, internet közben is ha megakd az a internet sebesség miatt van. Az a pár szín a csempékre van vagy 30 de mindegy. Az Áruházban rengeteg minden van , ami hasznos az megtalálható. Játékból kevesebb van, de el kell dönteni, hogy mire akarjuk használni a telefont. Az, hogy nem olyan testre szabható és, hogy nem olyan designes engem annyira nem zavar, viszont nagyon jól átlátható a menüje, bármikor bármit megtalálok. Egy hónap alatt 3x fagyott le, egyszer SD kártya hiba miatt, egyszer megállt feloldás után, és egyszer csak iszonyat beakadt, de utána észbe kapott és ment tovább. Persze pár naponta kikapcsolom, had térjen észhez, töltés előtt is kikapcs. Az akkuja ha nem nyüstölöm egész nap akár 4 napot is kibír. Persze egy nap alatt is haza lehet vágni, de akkor egész nap zene, fénykép, internet.

Minden esetre szerintem számomra 52E-ért nagyon jó vétel volt, meg vagyok vele elégedve. Mikor nézegettem a telefonokat, sokat mondták, hogy ACE-t ne vegyek.

2013. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!