Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem fizettem ki a havidijat...

Ha nem fizettem ki a havidijat hogyan tudják rajtam behajtani?

Figyelt kérdés
Kártyásrol áttértem hüjemód előfizetésesre de nem hüségnyilatkozatos!oda baszarintottak rendesen ,igaz többet is használtam de elmaradtam a két hónapi havidijjal majdnem negyvenezer.Csak részletre tudnám kifizetni de legalább négy ismerősöm van akinek ennél nagyobb tartozása van évek óta nem tudják rajtuk behajtani ,csak küldik a felszólitásokat amiket már meg se néznek és ennyi.Tényleg meg lehet uszni?
2013. jún. 13. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, hogy évek után terelték jogi útra a tartozást. Hidd el jobban megéri most kifizetni ennyit, mint évek után százezreket. Egyébként ha nem tudod fizetni, akkor minek előfizetés?
2013. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem feltétlen. Egyik ismerősömnek is van előfizetéses kártyája és volt amikor 5 hónapig nem fizette ki mert nem volt pénze. A hűségideje már rég lejárt, és őt komolyan megfenyegették hogy behajtják rajta. És nem viccből mondom de olyan papír jött hogy már a behajtó irodától jött, akik ki is mentek oda. Persze nem vittek el semmit de bíróságra vitték az ügyet. És kamatostól kellett tejelni a hihetetlen nagy felhalmozott adósságot közel 300 ezret és a mai napig tiltják a fizetéséből mert a csekket úgysem fizetné. Persze nem nagy összeg szerencsére, de tiltják neki, és nem tud mit csinálni még pár hónapig bírnia kéne, de nincs pénze. Keveset fizetnek a munkahelyén a fizetésének 33% letiltásra kerül, maradékból fizeti a számlát meg eszik kb 2 hétig és ennyi volt. Szóval ha nem bírod fizetni menjél be szépen a szolgáltatóhoz és kérd arra a részletfizetést.
2013. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont. Még azt is el tudom képzelni, hogy azért húzzák ezt annyira, hogy később rádverhessenek kamatokat.
2013. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyha nem fizeted akkor eladják a tartozásod egy behajtó cégnek aki úgyis eléri a célját. 40 ezer az olyan 100ezerbe fog bele kerűlni ,ha nem nyögöd ki.


Egyébként meg elég pofátlan dolog 40 000 Forint értékben használni valami szolgáltatást úgy ,hogy tudod azt ,hogy NEM tudod kifizetni.

Vagy most vagy később ,de ki fogod fizetni;)

2013. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez Így igaz .Mindenért fizetni kell előbb vagy utóbb de kell.Elárulom a válaszolóknak meg az olvasgatóknak is hogy nem olyan rég felvettek egy behajtó céghez,és csak önigazolásképp irtam ki a kérdést.nekik van igazuk.Amig félelemben tudjuk tartani az illetékest addig fizetni fog,és ez igy is van.ez jó a cégnek , és mindenkinek aki profitál belőle,nem jó annak aki fél.Egy dolog biztos:a kivétel erősiti a szabályt :)
2013. jún. 14. 01:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére vannak kivételek.
2013. jún. 14. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!