Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket ajánlanátok, az...

Anna Reverse kérdése:

Ti melyiket ajánlanátok, az iphone-t vagy az androidos telefonokat?

Figyelt kérdés
Sokat segítenétek ha-ártól függetlenül-mondanátok az általatok előnyben részesítettre példát/példákat is. Előre is köszönöm.

2013. jún. 14. 01:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Android mindenképp: az iphone zártabb rendszerü, és nincs hozzá play áruház.:) meg egyébként is sokkal szebbek az andoidos menüs telók.
2013. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Android, már csak azért is jobb mert azokkal lehet bluetoothon küldeni egymásnak bármit, jah és amikor a gépre csatlakoztatod, nem kell külön program hozzá. Vegyél mondjuk "Caterpillar B15"-öt.
2013. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Bár ez főleg pénztől függ

Ha játékra használod akk.

Ipad 4

Meg egy androidos cucc

Iphone meg s4 főleg azért nem mert sok a zsebes

Ipad-et főleg játékra

Mert nagyon jó procija van és nagyon sok jó játék van ami csak ios-en

van.

A "bezártság" pedi egy másfél perces jailbreak-el is megoldható.

Iphone-t azért nem ajánlom mert elég drága 16gb iphone 5=64gb ipad4

2013. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fanboy mindkét oprendszer jó de a fejlesztők

Vagy később vagy eggyáltalán nem adnak ki egy csomó játékot

De ha nem vagy akkora kocka akk.szerintem nem kell drága teló

Ha viszont tabletet nem akarsz de viszonylag nagy képernyőt szeretnél akk.android

Ha felvágni akarsz akk.iphone

Bár ez felhasználástól függ (meg pénztárcától)

2013. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
20%
Mindenképpen az iphone csak a procia miatt is, mert mire androidon megnyitasz egy progit addigra 4 programot nyitasz meg ios-en. De az iphone jobban néz ki mint az androidos szarok meg az apple nem csak ígéri a hd kijelzőt!
2013. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Mindenképpen az iphone csak a procia miatt is, mert mire androidon megnyitasz egy progit addigra 4 programot nyitasz meg ios-en. De az iphone jobban néz ki mint az androidos szarok meg az apple nem csak ígéri a hd kijelzőt!"


Na, ennél nagyobb baromságot sem olvastam még. Előre tisztázom, hogy nem vagyok Android fanboy, MacBookról írok és iPad 4-em is van, és iPhone 4-ről váltottam. Viszont az S3-am meg kell hogy védjem.

Először is: Itt a procik sokat nem osztanak-szoroznak, lévén két, egymástól halál különböző rendszerről beszélünk. Ebben igazad van, hogy az iOS gyorsabb, de maximum annyiban, hogy egy app előbb betölt (nem mindegyik, sőt!), és hogy nincsenek mikrolaggok. De ezt a Droid kompenzálja a személyreszabhatóságával, és nyitottságával. Az hogy jobban néz-e ki, azt mindenki döntse el maga, ízlés dolga. Szerintem is gyönyörű az iPhone, mivel letisztult, semmi sallang, ráadásul imádom a szögletes(ebb) készülékeket. De nekem egy S3, vagy egy Note is nagyon bejövős. A HD kijelzőről: Légyszíves az Androidot ne a Galaxy Mini, vagy valami Huawei, és egyéb majdnemokostelefonokhoz hasonlítsd. Mivel a kérdező az iPhone vs. Androidon vacillál, ezért gondolom egy iPhone árkategóriához illő Droidos telót venne. Az Android felsőkategóriájánál már olyan HD kijelzők vannak, hogy bepisilsz. Ráadásul a kamera is oda-vissza körözi az iPhonét. Na mindegy, én csak leírtam a saját véleményem, ezzel nem szeretnék befolyásolni senkit, főleg a kérdezőt. De szerintem az össze iPhone-fan gondolkozzon el ezen.

2013. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyértelműen iphone. Most cseréltem le az androidosat,nem bántam meg. Play áruház helyett van app store,ugyanúgy vannak ingyenes alkalmazások. :)
2013. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Maxwell90 válasza:
100%
énis 2 hete váltottam androidról ios-ra nembántam meg
2013. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

én is kicsit leoltanám az 5-ös hozzászólót!

Tipikus alma fan vagy látszik, és csak azt látod,hogy az apple az isten. pedig nem. mivel egy túlárazott készülékről beszélünk. egyetlen olyan tulajdonsága nincs az iphone-nak, amit más android készülék ne tudna, és hozzáteszem, olcsóbb android. a "stabilabb" meg "jobb" kamu dumákat haggyuk, mert nem csak az iphone stabil, az meg relativ,hogy "jobb". szerintem abszolut nem.

HD kijelző? Elmondom,hogy az iphone-ban csak a proci a sajátja. samsung kamera van benne,és LG kijelző. villogni lehet vele, csak égő amikor nem tudod kezelni. elől hátul üveg. egy esés, aztán csak ugy röpködnek a tízezresek. ráadásul kijött az ios 7 ami még gagyibb, sok a hiba,és csúnya is a menü. mérlegeld kedves kérdező,hogy mire akarod használni. miért szeretnél pl iphone-t venni. fogj egy füzetet,és huzd a strigulákat,hogy mi olyat tud az iphone amit egy android nem. elmondanám: semmi különlegeset nem tud.

nézzük másképp a dolgot.

van egy ferrari és egy audi (pl)

naná,hogy az audit veszem meg. miért? mert a ferrari-val csak villogni lehet, és 3x annyiba kerül, mint egy audi, és a ferrarival is csak 50-el mehetsz. akkor inkább audi,mert olcsóbb, ugyan azt tudja mint a ferrari, esetleg még van benne némi navi-is pluszba :) remélem segitettem,hogy ovakodj a kukacos almától :)

2013. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
én az androidot az 1.6 tól hazsnáltam egészen az Ice cream sandwichig (4.0) és 2 hónapja váltottam ios re, nem önszántamból hanem ajándékba kaptam. Ez egy hetelma változás volt pozitív értelembe. Eddig úgy voltam vele, hogy maximálisan megfelel nekem és elégedett voltam, de amint a kezembe vettem az iPhonet, teljesen új világ nyílt előttem amit soha sem cserélnék semmilyen adnroidos készülékre. Most fikázhatják ezt a droid fanok, pl. hogy nem kopatibilis sok mindennel, de rengeteg mindent tud amit az android nem.
2013. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!