Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indulnak újra rögtön a...

Miért indulnak újra rögtön a bezárt alkalmazások? (Jelly Bean)

Figyelt kérdés
Szóval a Clean Master nevű alkalmazással bezárom a többit, ki is írja hogy ~170 Mega felszabadítva. Viszont amint kilépek, és vissza, már megint ott vannak. Zseblámpa, Viber, (amit mellesleg még nem is használtam), TrackID, Apród, Tv24, Meg még pár játék is.
2013. jún. 14. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert a frissítésekhez stbhez futniuk kell. Annyiszor leírtuk már, nem igaz, hogy nem lehet megérteni, TOTÁL FÖLÖSLEGES task killert használni, ami a háttérben fut Androidon, az nem véletlenül fut, a rendszer meg automatikusan kilövi a fölösleges dolgokat, ha kevés a memória.
2013. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyiszor leírtátok, mégsem találkoztam még vele sehol. Azért köszi.
2013. jún. 14. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Jó, akkor most mondom:D
2013. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is uez a gondom
2013. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Androidnak szar a memória kezelése. Ha kell hanem alapon amit csak lehet, ő bent tart a memóriában. Ezzel nem is lenne baj, csak a ram -ban tárolt adatokat folytan ki kell olvasni és vissza írni, amit a processzor végez. Ennek hála nagyobb az energiaigény, vagyis gyorsabban merül, plusz még lassabb is.

De a sok okostojás leírhatja, hogy pl. a youtube mi a francért fut folyamatosan. És ne hogy azt írjátok, hogy a frissítések miatt, mert azt a "google szolgáltatások" végzik (ami természetesen non-stop fut). Mert a facebook -ot, vibert stb. értem (bár azért kíváncsi lennék, h a facebook miért eszik 50 mb -ot?), hogy tudjon jelezni.

2013. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Procival nincs gond, olvasgatás stb közben mint a két magot leveszi 200MHz-re.
2013. jún. 14. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért android. Kihasználja a RAM-ot, amit amúgy sem használsz semmire, csak programok futtatására. Így gyorsabban tudod elindítani, működik pöpecül a multitasking, frissíti őket, stb. Ami meg nem kell (tele a ram), azt magától be fogja zárni...


Az meg, hogy jelly beannél task killert használsz, mutatja a hozzá nem értésed. :P Csodálkozol majd, hogy instabil lesz a rendszer, meg lefagy állandóan. Ezek többet ártanak, mint használnak, mert bezárhat rendszerfolyamatot is!


Amit meg nem használsz (Viber pl...) miért nem törlöd le, vagy tiltod le? Akkor nem fog futni...

2013. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!