Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont kérnétek?

Ti milyen telefont kérnétek?

Figyelt kérdés
Ballagásomra telefont kapok, legalább is kértem. Egy ideje már keresgéltem, és találtam is, de az eladó hölgy közölte, hogy "már lejárt" náluk. Úgyhogy újra kezdtem a keresést. Most a Sony Xperia J-n gondolkozok, mit gondoltok róla? Esetleg valakinek tapasztalat. Vagy ti milyet kérnétek/ajánlanátok. Az igényeim csak annyi, hogy legyen benne Wifi, kamera, android, ill. nem szokásom, de ha leszednék egy játékot ne akadjon agyonra.
2013. jún. 14. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel a véleményemre vagy kíváncsi így az én személyes véleményemet mondanám: androidosat ziher h nem, ebben az árkategóriában pedig főleg. iPhone -t vennék vagy valamilyen WinPho8 -as telefont.
2013. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Xperia J egy rakat f*s.Akad,köszönhetően az elavult hardvernek és még pofátlanul drága is.Inkább kérj Huawei Y300,sokkal jobban megéri.Kétmagos proci,5 megapixeles kamera,friss rendszer.
2013. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A J-nél még a 2011-es xperiák is jobbak. Az árához mérten rendkívül gyenge. Ott az Y300, xperia u meg a sola ami ugyan ilyen áron beszerezhető és sokkal jobbak nála.
2013. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!