Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom majd megnézni...

Hogyan tudom majd megnézni élőbe hogy az iPhone eredeti vagy sem?

Figyelt kérdés

Mert úgy néz ki hogy tudok szerezni 1 iphone 5 öt a telomért + 30k forintért. Kicsit olcsónak tűnik nekem ezért kérdem hogyan tudom majd ellenőrizni h eredeti-e.

köszi a választ



2013. jún. 14. 16:48
 1/3 reptoid ***** válasza:

A legjobb, ha addig keresel egy ismerőst, akinek van. Megnyomogatod, aztán utána látni fogod, hogy valami utánzatot kapsz-e vagy eredetit.


Esetleg még nyomd meg hosszan az alul lévő Home gombot, ha bejön Siri, és még beszélni is tudsz vele, akkor igen valószínű, hogy eredeti.


Mindenképp próbáld ki, hogy megy-e hívás magyar sim kártyával, de én legjobban amiatt aggódnék, hogy lopott, részletre vették, aztán később le fogják tiltani.

2013. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy halottam az olyan telefont ami kártyafüggetlen nem tudják letiltani .. akkor ez nem igaz?
2013. jún. 15. 06:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnézed van-e rajta iTunes és Appstore és működik-e! Azt nem tudják az androidos szutykok szimulálni.
2013. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!