Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire vagy okostelefon...

Mennyire vagy okostelefon függő? Mennyi időnkét csinálsz rajta valamit?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van okostelefonom de van olyan hogy egy nap kb 1-2 hívást csinálok és semmi többet.Utálok folyton rajta lógni!
2013. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Nincs okostelefonom, vagyis semennyire.
2013. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Annyira nem, hogy nincs is okostelefonom. A telefont csak telefonálásra használom, így semmi szükségét nem látom annak, hogy lecseréljem a kábé 7 éves Alcatelemet. Na jó, az ébresztő funkciót és néha a számológépet is használom benne.
2013. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Nekem sincs. Én telefonon játszani se szoktam, semmi ilyesmi. Telefon aztán kész. Ha nem vagyok net közelben, azért talán csak túlélem. ;)
2013. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én sajnos eléggé, így inkább vettem gy Nokia 6300-át és most azt használom, mert már elég durva volt. 32F
2013. jún. 14. 23:11
 6/21 SzilKa ***** válasza:

Asszem nagyon... Csak akkor nem nyomkodom, amikor alszom és amikor dolgozom...

Mindent azon csinálok, olvasás, zenehallgatás, levelezés, internet, játékok, kapcsolatartás, menetrend és időjárás csekkolás, útvonaltervezés, repülőjegyvásárlás, sportoláshoz is segítség...

Maximálisan okostelefon-függő vagyok, akár a kezemhez is operálhatnák.

2013. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nincs okostelefonom. Megvehetném, de nincs rá szükségem, nem is érdekel, azt sem tudom mire használnám. Egy Nokia 3120 classicom van, imádom, pont annyit tud, ami nekem kell, még azt sem használom ki. Nem tervezem lecserélni még sokáig.
2013. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy annyira megnéznék 3 hónapot amikor leállnának ezek a h*lye okostelefonok!Vicces lenne a sok birka azt se tudná mit tegyen!
2013. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 SzilKa ***** válasza:
6-os vagyok, azért azt hozzátenném, hogy külföldön dolgozom és egyedül lakom itt kint, ezért lógok nonstop a telefonomon. Amikor otthon vagyok a családommal, akkor közel sem nyomkodom annyit.
2013. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt tabletem, kb óránként elővettem, mivel arról is neteztem. Most már leginkább csal akkor használom, ha leveleket olvasok, telefonálok. A netezést (csak olvasást) kiváltotta a tablet, minden másra ott a laptop.
2013. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!