Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális ha a Huawe Ascend...

Normális ha a Huawe Ascend Y300 mobilomat 48 óra alatt këtszer kellett tölteni?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkinek 2napig birja,nekem egyet s nagyon,pedig nem nyomkodom nonstop. Facebook appot leszedtem,mert ayt mmondták sokat fogyaszt. 3G kikapcsolva. Akkor miért merül ilyen gyorsan az enyim,rossz az aksija?

2013. jún. 15. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom több fölös appod fut ami zabálja az akkut vagy többet nyomkodod mint mások... De abszolút nem baj... Egy okostelefont már naponta kell tölteni... Sőt!...
2013. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mikey1988 ***** válasza:
Általában inkább 1 napig bírják az okostelefonok - eleve a képernyő is többet fogyaszt(hat), na meg az alkalmazások állandóan az interneten lógnak, frissítésre vagy egyéb újdonságra várva! Vagy az adatokat bizonyos időközönként szinkronizálják, hogy a mobil is (valamelyest) friss információkkal rendelkezzen. Na meg egyes alkalmazások pedig az életedet szivárogtatják ki pluszban [mármint a személyes adataidat illegálisan elküldik másoknak!]. Így lényegében sok minden olyan dolog van, ami a gyorsabb merülést okozza!
2013. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem,csak meglepődtem hogy másoknak milyen sokáig bírja aktív használat mellett,enyém meg nem. Meg 1950mAh aksival többet kelene birnia,főleg hogy az 1300mAh volt telefonon aksija lekörözi
2013. jún. 15. 09:44
 4/9 oldpapa ***** válasza:
Az enyém 3-4 napot simán bír. Igaz, nem használom túl sokat.
2013. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes,nem tudom nekem miért merül ennyire...jó mondjuk én használom is,de azért ha 12 óra alatt fullra lemerül,s semmi ördöngöset nem csinálok és nem is folyamatosan használtam,akkor miért is merül ennyire a kis 1950mAh aksi?
2013. jún. 15. 11:16
 6/9 oldpapa ***** válasza:
Rendesen megformáztad az akksit? Az első két töltés legyen nagyon hosszú, én 2x16 órára felraktam, az első két töltésnél. Semmi gond nincs vele, zenét hallgatok meg minden, nincs vele probléma.
2013. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia, azt mondták a telenorban,hogy nem kell formázni már ezeket,így nem csináltam meg,ellenben már 5-6 alkalommal volt töltve.
2013. jún. 17. 23:54
 8/9 oldpapa ***** válasza:
Azért próbáld meg, szerintem nem ártasz vele.
2013. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amikor én megvettem az y300-amat akkor elmondta az eladó,hogy amikor hazaérek merítsem le teljesen majd rakjam rá a töltőre és töltsem fel maximumra.Valamint úgy ne töltsem,hogy megy 20%-ot majd leveszem,hanem fullra.Én a fényerőt a max-tól eggyel kisebbre szoktam venni.valamint az energiatakarékos üzemmódot bekapcsolni.Ja,és egy héten kapcsold ki teljesen a telefont 12 órára(egy estére amikor nem használod).ezeket ne felejtsd el.ezt minden okostelefonnál így kell csinálni csak kevesen tudják.általában ezért lassul le a telefonjuk vagy ezért merül gyorsabban.
2013. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!