Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlása előtt...

Telefon vásárlása előtt állok, melyiket válasszam? (Lg Optimus 4x HD vagy Samsung Galaxy S2)

Figyelt kérdés

A fent említett két telefon közül nem tudok választani, melyik érné meg jobban?

Nem sokat szoktam játszani, inkább a netezés, telefonálás, esetleg egy két videó, fényképezés, és zenehallgatásra használnám...

Melyik telefon hangosabb? (zene)


Tulajdonosoktól véleményt is szívesen fogadok!


Köszönöm!



2013. jún. 15. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen LG a 4 magos proci miatt, de mivel látom neked a zenehallgatás a fontos szerintem sony-t vegyél a walkman technológia miatt androidon náluk a legjobb a zene minősége. Egyébként nekem S2-m van, remek telefon én keményen használom sok játék, fullhd videók stb de mindennel megbírkózik. És az LG még ennél jobb (haveromnak az van, tapasztalat.)
2013. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én személy szerint az lg-t ajánlom hardverileg az jobb illetve nekem a volt s2 esemnek 2x égett be a kijelzője mivel amoledes volt 2x cseréltettem. az lg nek jobb a felbontása is ami netezésnél előny szebbek lesznek a a betűk, kis méretnél se szőrösödnek. lg-m még nem volt samsungom volt szerettem de ez az amoled a fentebb leír próvlémák miatt nem jött be bár a színei verhetetlenek voltak csak nem túl tartós. most xperia z-m van eddig ez a legjobb
2013. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balázs88 ***** válasza:
Nekem LG 4X em van, teljesen megvagyok elégedve vele,2 hete van meg, eddig semmi probléma, tökéletes kijelző és jól futó rendszer, nagyon jó telefon és árban is kiváló.
2013. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Lg Optimus marad...

2013. jún. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!