Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Sony XPeria Z vagy htc One? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalatot, pozitívumot és negatívumot írjatok le! Sajnos a teszteken nem tudok eligazodni mert mind a kettőt agyondicsérik, a htc-től a kamerája miatt félek mert "csak" 4 megapixeles, a sony-nak elég gyenge a kijelzője de mind a kettő prémium az anyaghasználata és a sony vízálló... Tényleg nem tudom... Aki segít azt zöld kézzel jutalmazom. :D

2013. jún. 15. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

HTC One.

- jobb hardver (igaz nem sokkal)

- jobb kijelző (na ez viszont sokkal jobb)

- jobb anyaghasználat (igaz Sony sem szar, de HTC One az valami kivételes)

- HTC Sense 5 szerintem szebb, bár ez relatív

- jobb hangszórók


Kb ennyi jutott eszembe.

Hátrány a kamera, és hogy nem vízálló. Ha nagyon sokat fényképezel, akkor inkább Xperia Z, de ha csak néha-néha, arra a HTC One is elég (neten találni rengeteg mintaképet).

2013. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Osynho ***** válasza:
A kamera felbontás kit érdekel? Hova kell a 8-10-12mpixel? Az enyém is tud 8-at, de 4 mpixelen használom, mert halál felesleges 5mb-os képeket csinálni, ha nem posztert nyomtatsz. A One érzékelője talán a legnagyobb, ami a sötétben készült képeken látszik is. Az előbb leírt szempontok alapján én is a One-t venném. Sima tft panel szerintem ebben a kategóriában ne megengedhető.
2013. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!