Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3-ról néhány...

Samsung galaxy S3-ról néhány kérdés lent?

Figyelt kérdés

1,úgy állítom be afőképernyőkön lévő alkalmazásokat, hivatkozásokat ahogy akarom?

2,változtathatom a hátteret?

3,a lezárt képernyő hátterét lehet változtatni?

4,a vizhullámos feloldást lehet változtatni?

5,lehet vele nézni indavideót/putlokert/movesharet stb.-t?

6,milyen áron lehet most kapni előfizetés és minden kutyaf@sza nélkül?

7,mi a saját véleményed róla mi a legjobb/legrosszabb?

8,megéri megvenni?



2013. jún. 15. 16:47
 1/2 dudeeee válasza:

nekem nincs ilyen telóm, de amiben tudok segítek:

1. igen

2. természetesen igen..

3. szerintem igen (de mért is olyan fontos ez?!)

4. szintúgy

5. nekem galaxy tab 2 10.1-em van és nemtudok rajta nézni ilyeneket(Dolphin Browser-t használok) ha mégis lehet nézni ilyeneket és valaki letudná írni hogy hogyan annak énis örülnék

6. 101.000 FT-tól, akár 177.000 ig (árukereső! ezt megkereshetted volna guglin is)

7. mint már írtam nincs ilyen készülékem, de biztos nem rossz, nem egy alsó kategóriás telefon az biztos, és attól függ mire szeretnéd használni...de szerintem a játékok zöme simán el kell fusson rajta laggmentesen

7. ha van rá pénzed, akkor megéri, vagy ebben az árkategóriában nézhetsz más készülékeket is, de szerintem ebben sem csalódnál.

2013. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszi sokat segítettél :)
2013. jún. 15. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!