Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia e telefonom van...

Sony xperia e telefonom van és nem tudom bekapcsolni mert csak pirosan villog pedig fel van töltve . Tudnátok nekem tanácsot adni mert nem tudom mit csináljak nagyon meg vagyok ijedve mert olyan nehezen kaptam meg ezt a telefont?

Figyelt kérdés
nem rég vettük és most a második 18 órás töltésnél csinálta ezt

2013. jún. 15. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyu,jól értem,hogy te 18 órán át töltötted?!

Ha igen akk ints PÁPÁ-t a telódnak,mert a TAB-om használati útmutatója is leírta: A KÉSZÜLÉKET NE TEGYE KI ÓRÁNÁL TOVÁBBI ELEKTROMOS FESZÜLTSÉGNEK!

Sajnállak,de nagyon.

Várj inkább ne keseregj! A jó telókra adnak garanciát!

Húzz a boltba és javíttasd meg!

DRUKKOLOK!!!!!!! :D

2013. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megint én.

LEHAGYTAM A 8 AST! XD

8 óránál további...

TEHÁT HA NEMRÉG KAPTAD AKK VAN GARANCIA!!!

2013. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a boltba azt monták hogy az első két töltés 18 órás legyen és valamiért még töltés előtt kezdett így villogni hát visszaviszzük volt már hasonló eset a régebbi telefonommal és azt meg tudták javítani
2013. jún. 16. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a garancia akkor vigyétek be és javíttasd meg OK?
2013. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kerüljétek a boltot ahogy tudjátok! Az eladók 10+ éves tanácsokat osztogatnak, elég régóta nem kell formázni, vagy hosszú ideig tölteni az akksikat. A fejem a falba verem lassan, hogy nem néznek utána! Az ilyeneknek be kéne vinni egy leírást a ma használatos akksikról.

Sony Uptade Service fel a gépre, ha szoftveres a gond, pár perc alatt megoldódik.

2013. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!