Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehte hogy a huawei...

Az hogy lehte hogy a huawei ascand g300-on jobban fut a gta vicecity mint a huawei ascand y300-on?

Figyelt kérdés

Pedig a g300 nak egymagos procija van az y300-nak 2magos én ezt nem értem. ha valaki érti magyarázza már el. g300 gta viceity www.youtube.com/watch?v=fEe16hyEbO4

y300 www.youtube.com/watch?v=Qid_R4EH9Ik


2013. jún. 15. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az android rendszer végett. Nem ismerem a 2 telefont, csak látásból, de így annyit tudok mondani hogy gondolom a Y300-on már újabb android rendszer van, így az több RAM-ot, igényleg, tehát nagyobb a "gépigénye" Olyan mintha Pl.: (Egy P4-es 1600Mhz-s gépre, se raksz Win7-et, mert mivel az a rendszer mondjuk a 2048Mb RAM-ból lefoglal 1024-et, így kevesebb ram marad szabadon, ugyan elviszi a WIN7-et, de lassabb lesz, ezért raksz rá XP-t, mert az csak 512Mb ramot zabál.) Vagy a másik az hogy a Y300 már tele van pakolva mindenféle szarral, alig van rajta hely, egyszerre sok program fut a háttérbe, ez lassítja az egész telefont, vagy esetleg még nincs rajta az új android rendszer, ezért a 2 magból a régi androidos rendszer csak 1-et tud felhasználni, mihelyts kijön az új rendszer, az már képes lesz felhasználni, mind a 2 magot, ezért dupla olyan jó lesz. Tehát ha a telefonba Pl.: 800Mhz egy mag, akkor a régi androidos rendszer legyen mondjuk a 2.3.6, csak egy magot tud felhasználni, tehát csak 800Mhz-n működik a telefon, de mihelyts kijön az új, legyen mondjuk a 4.0.4-es rendszer, az már 2 magot fog tudni használni, tehát 1600Mhz lesz a processzor órajele.

Ezek csak példák, a számok nem takarják a valóságot, minden szám csak példaként lett felhozva, mivel nem tudom a telefon specifikációját, (Lusta vagyok megnézni) azért írtam ezeket a számokat! Remélem segítettem!

2013. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!