Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok olyan android...

Hol találok olyan android szervízt, ahol rootolni lehet, illetve ha elrontottam, akkor meg tudják csinálni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Rootolni nem rootolnak sehol hacsak nem lefizeted az eladót ha ért hozzá, ám ha elrontod a rootolást, akkor azt megcsinálják jópénzért. De én itthon rootoltam ki, nem nagy vaszizdasz, elrontani se lehet.
2013. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De sajnos el lehet rontani...

Szerintem csak akkor csináld magad, ha nagyon otthon vagy a témában, vagy találj valakit aki ért hozzá.

Ha elrontottad, akkor újrarakják a szoftvert bármelyik szervizben, de a garanciavesztés miatt fizetni kell majd érte. Ja és minden adat törlődik.

2013. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, maga a root tényleg nem nagy cucc, de felraktam custom romot is(az se annyira), de sajna sikerült egy cwm recoveryvel egy bootloopba bekerülnöm. Szerencsére megoldódott, de ehez kellet szerencse is
2013. jún. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!