Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Velemenyek iphonerol?

Velemenyek iphonerol?

Figyelt kérdés
akinek van,milyen az ios?nem kicsi a kepernyoje?(Apple iPhone 4S),bluetoothn ha felteszek valami programot akkor tudok vele barmilyen eszkozre kuldeni?megeri,hogy elcsereljem galaxy s3 al?

2013. jún. 15. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
galaxy s3-at nem éri meg iphone 4s-re cserélni. a kijelzője az s3-hoz képest ultra kicsi, és az elég sz/r lenne ha eddig s3-at használtál, bluetooth-on meg csak más apple termékes cuccoknak tudsz átküldeni dolgot
2013. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jailbrakelem akkor se tudok mas telefonra kuldeni?iphone 4 sokkal jobban tetszik mint az s3 de az iphonenak tenyleg nagyon kicsi a kepernyoje..3 hete hasznalok s3 ast..
2013. jún. 15. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
na jah...én mint iPhone tulajdonos szintén nem ajánlom. esetleg ha iPhone 5-ről lenne szó, akkor beszélhetnénk róla. 4S-t az apple az iOS 7-tel el akarják lehetetleníteni...szerintem sikerülni is fog(vagy legalábbis csak mazohisták fognak frissíteni).
2013. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami elcsúszásról olvastam iOS7-nél i5 alatt. Mi csúszik el?

Amúgy nem lehet bluetooth-al küldeni sehova, semmiről. De a jövő ilyen küldözgetős dolga a Wifi Direct lenne, mert az már egyes készülékeken már tökéletesen működik. Samsungéknál S2 óta tuti használják. Az NFC, ha így megállt, akkor nem nagyon fog elterjedni, mert Samsungéknál megcsinálták, hogy képet/zenét/videót is lehessen küldeni, de a többi gyártó nem csinálta meg. Pedig lenne jövője szerintem. Amúgy én, mikor i4-em volt az S2 mellett, akkor úgy csináltam, hogy e-mail-ban elküldtem magamnak azt, amit akartam, aztán gépen használtam. Akkor még nem nagyon terjedt el a dropbox.. :D

Jó lenne az is, ha nem lenne annyira korlátozva. Meg persze a 3.5"-os kijelző elég kicsi. Viszont érdekes, hogy akkor, mikor a 3.5"-os i4S-t adták ki, akkor azt mondták, hogy ez a tökéletes méret. Viszont az az érdekes, hogy az i5-nél is ezt mondták.. Jah, és persze az Apple úgy csinálja már régóta, hogy mikor kiad 1 új rendszer, akkor kevésbé optimalizálja, és végül szaggatni fog szépen, és ha nem tetszik, vehetsz újat. Ha mindenféleképp iPhone kell, akkor várd meg, hogy szeptemberben milyen lesz az új készülék, aztán eldöntheted, hogy kell-e. Amúgy S3-al is el leszel legalább 1-2 évig, mert bőven jó az is. Én Note 2-t használok, és nem fogok S4-re/Note 3-ra váltani, mert teljesen felesleges. Szinte mindent megkap a telefon.

2013. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kijelző méretének megítélése szubjektív. Én 3.5" iPhone-ról (4) váltottam Nexus 4-re, böngészni, tartalmat nézegetni valóban kellemesebb ekkora kijelzőn, de a pokolba kívánom, ha épp egy kézzel kéne válaszolnom valakinek (többször előfordul, mint azt előtte gondoltam volna). Én személy szerint kisebb kijelzőt preferálnék, nyilván te máshogy vagy vele:)

iOS-t én nagyon szerettem, amit tud, azt szerintem átgondoltabban (és megbízhatóbban) teszi, mint a legfrissebb Android 4.2.2, viszont annál jóval kevesebbet tud. Neked kell eldöntened, hogy elég-e az, amit az iOS nyújtani tud, vagy többre vágysz, utóbbi esetben alighanem Androiddal jobban jársz, JB-nek is meg vannak a maga hátrányai (pl frissítésekre várhatsz, hogy újra fel tudd törni).

Anno olvastam arról, hogy van JB-re Bluetooth program, azt hiszem iBluetooth névre hallgat (de most nézem, iBlueNova is ilyen), de olvasottak alapján nem voltak a legmegbízhatóbbak (bár BT eleve fura technológia:))

iPhone 4-iOS6 párosból kiindulva osztom #3 aggodalmát, 4S valószínűleg le lesz lassítva iOS7-tel, lassabban fognak megnyílni a gyári alkalmazások, stb.

Összegezve, amit leírsz, az alapján neked inkább egy androidos eszközre van szükséged, én nem váltanék a helyedben iOS-re. Ha mégis ki akarnád próbálni, mindenképp várd meg az őszt, hogy mit hoznak ki - pletykálnak olcsóbb iPhone-ról is, illetve nagyobb kijelzőjű eszközökről is. Bár utóbbiakat nem tartom valószínűnek, 0-nál nagyobb az esélye, valamint iPhone 5-ök ára is lemegy addig, inkább azt vennék, mint 4S-t:)

#4: Samsung S Beam-nél csak a Wi-Fi Direct kapcsolat kiépítéséhez használja az NFC-t, maga az átvitel Wifin történik.

2013. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt sejtettem, hogy wifi-n keresztül küld, de viszont az szívás, hogy más készülék nem használja ezt ki, és így 1 bonyolultabb wifi-s megosztást kell használni néha.
2013. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem "nem használja ezt ki", hanem Samsung "szabvány", feature. Mint Apple-nél az iMessage, vagy a FaceTime... Google is kiterjeszthetné az Android Beamet hasonló megoldással, tényleg annyira adja magát.
2013. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!