Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 Független telefon...

Nokia 500 Független telefon miért nem fogadja a Tesco Mobile SIM kártyát?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Nokia 500 mobiltelefont és ma reggel miután kiírtam minden adatot ami kell a régiről ami az asszonyé(Samsung 2550) átraktam az én Nokia 500 -asomba és bekapcsolás után annyit ír ki, hogy ""SIM kártya érvénytelen""!!


T-Mobile -st, Vodafone -st kezeli és fogadja Telenorost nem néztem, mert az nincs kéznél. A samsung 5230 -as mobil ami szintén az asszonyé azt írta ki: ""Hálózati zár:"" kért


Mit lehet tenni, hogy kezelje a Tesco Mobile -s SIM kártyát?


2013. jún. 16. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a tiéd azt írja ki hogy SIM événytelent, az asszonyodé pedig azt hogy Hálózati zár. egyértelmű hogy a kártya a hibás.

Egyébként is mindkét hibaüzenet egyetlen esethez kapcsolható ami pedig az lenne hogy le van tiltva a SIM kártya.Több oka lehet miért tiltották le de az biztos hogy nem lehet újra aktiválni tehát kuka-be kell szerezned egy másikat.

2013. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ellent kell mondjak ennek ugyanis tegnap töltöttem rá 5000 Ft -ért és hívni is tudok! Közben kiderült, hogy a készülékben van a hiba. Tesco Mobile hálózatra nem terjedt ki a függetlenítés amelyet korábban elvégeztek rajta. Garanciálisan pár nap alatt meglesz legalább is remélem.
2013. jún. 16. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!