Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet minimalizálni az...

Hogyan lehet minimalizálni az adathasználatot roaming alatt galaxy S advancem van?

Figyelt kérdés

99 százalék hogy megyünk görögországba Július 26.-án.

Nekem van egy élelmiszer vegyes üzletem, és a rendelés leadás jóformán már csak interneten keresztül történik.é

Az alkalmazottakat nem engedem bele a rendelési rendszerbe, úgyhogy valószínű, hogy Görögországból, egy párszor fel kell majd mennem az internetre, egy két megabájt adatot elküldeni.

ez KB 3000 forint összegre tehető.

tavaly még más fajta feletonom volt, most pedig androidos okostelefonom van.

az a baj, hogy ha bekapcsolom az internetet rajta, akkor azonnak 2 3 megabájtos adatforgalmat generál, mert minden hülyeségre ráfrissít.

hiába kapcsolom ki a facebook frissítést, az e-mail frissítést, azonnal szinkronizál amit netet kap.

és egy pár perc alatt rögtön 10 megabájtba már bele is szaladtam.

hogyan kell minimalizálni az adathasználatot rajta?

Előre is köszi!



2013. jún. 16. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs szabad Wifi a közeledben ( Görögországban), akkor javaslom vegyél egy görög szolgáltatótól feltöltő kártyás konstrukciót - szinte biztos van feltöltőkártya + internet opció. Amikor feladod a rendelést akkor a görög szolgáltató kártyáját használd.
2013. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Imhol egy prepaid ( feltöltőkáryás ) ajánlat a görög vodafone-tól:


[link]


Van 500 MB-os csomagjuk is. Nem vagyok vodafone-os, csak ezt találtam elsőre a görögöknél. Szét kell nézni a többi szolgáltatónál is.

2013. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!!! lehet hogy majd ez lesz!!! :-)
2013. jún. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!