Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik? Samsung Galaxy Advance...

Melyik? Samsung Galaxy Advance vagy Samsung Galaxy Fame?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb,használhatóbb?Melyik akkuja bírja tovább?Melyikkel lehet jobb képeket,videó felvételeket csinálni?Melyik a könnyebben kezelhetőbb?Tehát melyik a használhatóbb a mindennapi életben?:)

14/L



2013. jún. 16. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Advencet venném. Sokkal jobb hardverek vannak benne ezért a működése sokkal simább és gördülékenyebb. Mind a kettőt 4.1 jelly beanre lehet frissíteni ami egy igen jós sikerült rendszer, de az advencen sokkal jobban fut. A kamerája mindkettőnek 5 MP tehát elég jó minőségű fotókat lehet velük csinálni. Ezen kívül minden tekintetben az Advence a jobb telefon.
2013. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb az Advance , azt vegyed !
2013. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor az Advance lesz a megfelelő választás:)
2013. jún. 17. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Fame telóm van, nincs vele bajom az Advance valóban jó de nekem csak a Fame-ra tellett igazán hogy megtudjam venni részletre, de azzal sincs baj egyébkénjt szépen működik, megy rajta minden. De az Advance is nagyon jó választás, barátnőmnek például olyan van és teljesen megvan vele elégedve, kb mindenben ugyanolyan a kettő szóval rádbízom melyiket választod.
2013. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!