Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P telefon tud 3D...

Xperia P telefon tud 3D felvételt (fénykép/video) készíteni?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem, mintha lett volna a kamerában ilyen opció, eddig nem használtam, de most vett egy ismerősöm 3D tévét, gondoltam, eljött az ideje, hogy kipróbáljam, és most nem találom sehol.. lehet, hogy rosszul emlékszem, ezért a kérdés...

Előre is köszönöm :)



2013. jún. 16. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem kint van a menüben.
2013. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelly Bean alatt nem tud gyárilag (de talán megoldható), ICS alatt még tudott, fentebb kivették.
2013. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor jól rémlett.. most volt pár napja frissítés. Esetleg meg tudod (tudja valaki) mondani, hogy lehet megoldani?

2013. jún. 17. 00:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresgélj play-en, biztos van egy alternatív app.
2013. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem, bonyolultabb művelet szükséges, erre nem is gondoltam :) Köszönöm! :)
2013. jún. 17. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rootolt a telefonod innen letöltöd az ICS alól kimentett 3D appot majd bemásolod a system/app mappába, beállítod a jogokat és kész is.

A #2-es voltam.

2013. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!