Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy galaxy s2-t és a...

Kaptam egy galaxy s2-t és a bele helyezett 4gb-os micro sdhc kártyám megörjítette a telefont, miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bele raktam a kàrtyàt és mikor màr felàll a rendszer lefagyott kb 10màsodpercre és szépen elkezdte kiirni a telefon hogy pl.android process leáll,vagy ha bàrhova belléptem akkor az is-fàjlkezelő,beàllítàsok.

A kàrtyàt kivetem és utàna minden renbn volt.A kàrtyàt beleraktam az omnia1-embe és ott hibàtlanul ment.Ha valaki ezt megtudja magyaràzni nekem hogy ez miért van azt megköszöném:-)



#Samsung Galaxy S2 #micro sdhc hiba
2013. jún. 16. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem szereti azt a féle memkártyát az S2. Másold fel a cuccokat gépre ami a SD kártyán van, formázd le, tedd vissza rá a cuccokat és rakd be az S2-be. Ha nem jó, hagyd.
2013. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ de ezt már próbáltam.

Valami más ötlet?:-)

2013. jún. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!