Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor a mobilom nem Edge és...

Amikor a mobilom nem Edge és nem 3G hálózatot használ, akkor milyet? Egy apró kör van ott, ahol E vagy 3G szokott lenni.

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2G,HSDPA,UMTP,HSUPA,GPRS,GSM. Kicsit pontosithatnal
2013. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mást nem látni, csak azt a kis kört. A net sebessége kb. az edge-dzsel megegyezik, és olyan helyeken van ez, ahol az edge-nek is be kér jönnie elvileg.
2013. jún. 17. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem akkor vagy valami mast (frissites stb.) jelol, vagy egy O-betu, ami egy O-val kezdodo valami, nezd meg a telefon beallitasainal milyen lehetosegek vannak
2013. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Frissítés nem lehet, mert az csak manuálisan megy, és nincs is külön jele. Ha lenne, szerintem akkor sem a net helyett írná ki. Az is tuti, hog nem O betű, mert egy apró szabályos kör. A beállításoknál csak a mobilnetet, meg azon belül a 3G-t lehet kapcsolni, több infó nincs ott. Majd megkérdezem az üzletben, hogy mi ez.


Egyébként kösz a választ! Nem is gondoltam, hogy a felsorolt hálózatok még üzemben vannak. Bár a múltkor épp gondolkodtam, hogy létezik-e még wap, és ha igen, akkor mire használja most a szolgáltató.

2013. jún. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!