Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma már nincs is "menő" nem...

Ma már nincs is "menő" nem érintőképernyős telefon?

Figyelt kérdés

Menő alatt nem az öncélú vagizást értettem, hanem azt, hogy sokat találkozom ügyfelekkel, üzleti partnerekkel, tehát a mobiltelefonnak (is) sugároznia kell egyfajta komolyságot a gazdájáról. Annat idején a Nokia 8910i és a Nokia 8800 pont megfelelt az elegáns üzleti telefon kritériumainak. Műanyag tucatvacakot nem akartam.


Most meg azt látom, hogy mindenkinek ilyen simogatós dörzsölgetős okostelefonja van és csak ilyet lehet kapni szinte.


De nekem ez nem tetszik, nekem inkább olyan gyermeteg imázsnak tűnik ez a sokfunkció, marha nagy világító képernyő, mintha egy monitort hordanék a zsebemben. Nekem valami hűvösen elegáns, igényes mobil kellene, lehetőleg gombokkal, mert nem szeretem ezt a dörzsölgetést. Van ilyen?


2013. jún. 17. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a Nokia C5-00 vagy C5-00 5MP jó lehet neked, de nincs olyan presztízse mint anno egy 8800-nak.
2013. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a menő üzleti mobilok mai napig nyomogombossak

a legdrágább divat telefonok is LÁSD: VERTU

2013. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán egy Samsung S5610 vagy egy BlackBerry.

[link]

2013. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung több mint 1,5 éves modell..
2013. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2


Vertu nem menő, csak drága, de ha bárkinek olyan telefonja van, az egy idióta.


Egyébként talán Blackberry Q10 meg az újabb BB-k még jók lennének neked, de amúgy oké, hogy neked nem tetszenek az érintőképernyős telefonok, de azért azt tudd, hogy nem hülyeség, tényleg nagyon hasznos.

2013. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt azért mondod a vertura mert esélytelen hogy még kirakatn keresztül is láss egyet :) az hogy a kezdebe vehess egyet az meg ki is zárt.


Én meg javitottam öket. és igen csak jo minőség. 1-10 milláért lehet is várni.


1-2 modellben pl a nokia legmenőbb mobiljainak a hardwere futott.

szoval az a telefon nem csak a gyémánt és arany és stb berakás miatt drága

2013. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik a Vertu és kimondottan imázsépítő. Sajnos sok fórumban azt látom (akinek nem inge, ne vegye magára), hogy a prosztók szídják. A tudása nekem pl bőven elég lenne, mert tényleg nem a telefonom buzerálásával élem ki magam. Nem szeretek a mobilommal sokat bizbazolni, telefonálok, sms-ezek, számológépezek oszt jónapot. Viszont szeretem, ha valami komoly van a kezemben, ami tényleg minőségi és tartós. A Vertuval egyetlen bajom csak az, hogy az nekem is túl drága, illetve értékrend alapján annyi pénz már sok egy mobilért. Anno a 8910i és a 8800 pont az volt, amire vágytam, az ára is jó volt ár/érték arányban és kézbe véve is nagyon komoly minőségi benyomást tett.


De ma csak tényleg ezek a küllemre tökegyforma egyadta képernyők vannak mindenhol és olyan funkciókat akarnak az arcomba tolni, hogy mennyire fontos és hasznos, amit nálam egy telefonnak nem kell tudnia.

Többre értékelnék egy kopásálló nem sérülékeny burkolatot és azt, hogy minél több üzem- illetve készenléti időt kibírjon két töltés között.

2013. jún. 17. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Blackberry vagy Vertu
2013. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!